Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből mit lehet lekövetkeztetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mit lehet lekövetkeztetni?

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy lányt pár hete, néha beszélgettem vele Facebookon, nem ismerem igazán, és nem is tudtam volna vele élőben beszélni, mert másik suliba jár, így nap közben nem tudtam volna vele elbeszélgetni. Mindig én kezdem a beszélgetést, próbálkozok, ő mindig csak rövid válaszokat ad, ritkán kérdez vissza. Nemrég elhívtam találkozni, gondoltam ott majd elhívom randira élőben, de beteg lett. Egyébként mikor mondtam neki, hogy találkozhatnánk, azt mondta semmi akadálya, ekkor gondoltam még is lehet érdeklem valamennyire. De igazából lehet csak azért írta, hogy ne bántson meg.

És itt kezdődnek a bajok, nem tudom, hogy most sz*rik a fejemre, vagy ő is csak az a lány aki szereti ha küzdenek érte? Mit lehet ebből lekövetkeztetni? Írjatok véleményt, tapasztalatokat! : )



2015. febr. 8. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha kicsit is érdekelnéd, válaszolna, ő is keresne.
2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akar veled találkozni.


21 éves srác vagyok, 16-18 évesen még sok lánynál így próbálkoztam. Aki érdeklődött irántam az volt hogy engem keresett. De legalábbis nem egy-két szavas válaszokat írt.


1. Legközelebb ne várj ilyen sokat mielőtt elhívod randizni.

2015. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor hagyom a francba, nem égetem le magam.
2015. febr. 8. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, interneten ez egy olyan dolog, hogy az vagy amit mutatsz magadból.

Ha menő képeid vannak fent akkor menő vagy.

Írhatsz te akármit, a képeid alapján dönt rólad a másik.

Ezzel nincs gond, hogy ráírtál és próbáltál valamit kihozni belőle, hidd el nem veled van a baj.

Itt egyszerűen az van, hogy nem keltetted fel a lány érdeklődését.

Írhatsz még rá, lássa azt, hogy te érdeklődsz iránta.

Facebook-on lehet látni, hogy megnézte az üzenetet.

Ha mondjuk kétszer írtál neki és megnézte, de nem válaszol akkor szerintem ne erőltesd tovább.

Ha mindig csak párszavas válaszokat ad az sem jó, ez is annak a jele, hogy nem kíváncsi rád, csak nem akar megbántani és azért válaszol valamit.

2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:


De azért tehetsz, hogy menő képeid legyenek fent. Ne úgy írj erről, mintha ez abszolút rajtad kívülálló dolog lenne, mert pont hogy kizárólag rajtad múlik.


Jól beállított profilkép, amin jól nézel ki. Képek a barátokkal, képek lányokkal az oldaladon, képek a kutyáddal, utazások, kép amin a húgommal játszok, képek az érdekes hobbijaim csinálása közben, stb. - Most ezek miatt menőek a képeim, hogy ilyeneket teszek fel és nem béna képeket?

2015. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Jogos a feltevésed és egyben igaz is. :)


Nekem csak egy képem van fent, hogy aki akar az felismerjen.

Inkább a személyes találkozás és beszélgetés híve vagyok.

Sajnálom, hogy a világ efelé haladt, hogy minden online megy és sok dolog olyan személytelené vált.

Mindegy is, mert ez már nem ide tartozik. :)

2015. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!