Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szingli, duci, molett, telt nők?

Figyelt kérdés
Nekem ez a test alkat tetszik,nagyon szépek. 20/F

2015. febr. 10. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Mondd már ki, hogy neked egy dagadt sertés kell! Mit kell ezen szépíteni?
2015. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Írhatsz.

Üdv.Ákos!

2015. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem is hinnéd mennyi, de ennek ellenére alanyi jogon követelik maguknak a minimum George Clooney kaliberű férfiakat.
2015. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

165 cm vagyok és 76 kg. Úgyhogy igen, azt hiszem, bőven beleférek a telt kategóriába. Viszont mivel arányosan hízom, homokóra alkatom van, ergo van csípőm és derekam, nem lötyög a bőröm sem, igazából ránézésre meg se mondanád, hogy hány kiló vagyok. Egyáltalán nem érzem magam sertésnek, vagy hogy is írta az első... Egyébként, ha érdekel, hetente 3x járok futni, és odafigyelek az étkezésemre, állítom, hogy fittebb vagyok, mint sok vékony lány. Ez van.


Ja, és van barátom, igaz, nem George Clooney, de Ő nem is kellene. :D A barátom messze túlszárnyalja még Mr. Clooneyt is, nekem egyszerűen Ő a tökéletes férfi. :) 4 és fél éve vagyunk együtt, idén kérte meg a kezemet, jövőre tervezzük az esküvőt, ha érdekel.

2015. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt vagyok pl. én. 170cm 73-75kg között ingadozik a súlyom, ami alapból nem zavarna, viszont baromi széles a csípőm, és nincs derekam (vékonyan se volt, a lengőbordám alatt közvetlenül már a csípőm van). Nincs nagy cicim, fénykorában is körte alakú volt, nem kerek, 2 év szoptatás után viszont kefejezetten nem vonzó látvány, kb. mint két félig leeresztett lufi. A fenekem se kerek már mint régen, 2-3 fogyási kisérlet után a popsim és a cicim tűnt el, az úszógumi maradt. Magyarul nem vagyok homokóra alkatú, formásan telt lány max. 5 kiló plusszal... Nyilván nem keltettem fel ezzel senki érdeklődését :D :D :/

21/N

2016. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy Barbie-alkat. :)


19/L

2016. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl én is


22/N

2016. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!