Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Hol és hogyan ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Hol, hogyan, hány évesen ismertétek megy egymást? Mióta tart, meddig tartott a kapcsolat?

Esetleg ha most nincs az életetekben valaki, akkor egy múltbéli kapcsolatról is beszélhettek!



2015. febr. 10. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 éve tavasszal ismertem meg a páromat neten keresztül, akkor én még párkapcsolatban voltam az előző barátommal, úgyhogy nem is jöhetett szóba több szimpla ártatlan barátságnál. Aztán hónapokig nagyon ritkán váltottunk pár szót facebookon... Közben júniusban véget ért az előző párkapcsolatom és ő volt az, aki akkor virtuálisan folyamatosan mellettem volt. Nagyon összekovácsolt minket az, hogy akkor rengeteget beszéltünk... Végül megbeszéltünk augusztusra egy személyes találkozót, ami olyan jól sikerült, hogy úgy döntöttünk, belevágunk a közös jövőbe. :) Idén leszünk 3 évesek, 2 éve, hogy összeköltöztünk és azóta boldogan élünk együtt. :)


25F m

2015. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
3 éve ismertem meg véletlenül Velencében. :) Olyan macsós, szóval az udvarlásának nem tulajdonítottam nagy figyelmet(ami nagyon nehéz volt) de bizonyított, szóval most mi is együtt tengetjük életünk, valószínüleg sokáig :)
2015. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 és fél éve nyáron ismerkedtem meg vele egy erdőben, azóta is együtt vagyunk
2015. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béla211 ***** válasza:

Én szintén neten ismertem meg.Most már lassan 8 éve.Két évig csak beszélgetünk.Aztán valami miatt feljött Pestre.Én kalauzoltam.És valahogy első látásra bele szeretem.Elvileg ő is belem.a nap végén megbeszéltük hogy megint találkozunk.2009 augusztus 1 jöttünk össze.Lassan hat éve.És több mint 2 éve együtt lakunk.

fm/29

2015. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!