Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtetek meg a gazdag párotokkal?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.
2014. szept. 1. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én közös ismerős által. Két hónapig tartott, de nem éreztem ezt a világot magaménak. Beleszerettem a legkisebb szegénylegénybe, hozzámentem feleségül, és boldogan élünk,míg meg nem halunk. :)
2014. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már egy elég hosszú kapcsolatom ahol a pasi gazdag volt de vége lett.
2014. szept. 1. 19:49
 3/12 anonim ***** válasza:
ismerős által, egy politikus fia. Viszont szerencsére nem tartott sokáig, pár hétig csak, azóta ő is nősül, én is férjhez mentem :)
2014. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A gazdag szüleim által.
2014. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyetemen évfolyamtársak vagyunk, de nem gazdag :D
2014. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nighclubban. nyehehehe
2014. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az en parom nem ko gazdag de van 2 haza 2 autoja,tobb cege.. Egy ismeros altal kicsit hosszu es vicces sztori de egyutt vagyunk :)

nem azert szerettem bele,az elejen nem is tudtam hogy milye is van igazabol,nem is oltozkodik ugy mint egy " hu bmeg gazdag vagyok",es nem is nagy az arca... nem tudom miert irtak az elozok hogy Hal istennek hogy vege... de mindenert megdolgozott,a 2 kezevel hozta ezt ossze,mindenert megdolgozott kemenyen,rengeteg even keresztul lehuzott 10-12-akar 18 orakat is.. es most sem logatja a labat,2 kezi munkat vegez mikor nem lenne szukseges.. en is dolgozom ( nem mintha kellene nekem is.. de en igy erzem jol magam)

2 eve tart,eskuvot tervezzuk (Oktobr) nem nagy felhajtassal.. van penzunk de nem nagy az arca hogy nekem van hu de jo... stb.. :)

2014. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azért írtam, hogy jó, hogy vége, mert neki viszont nagy volt az arca...
2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez elég vicces volt. :D

Csatlakoztam egy svájci macskás csoporthoz Fbn. Fajcicám van és úgy gondoltam, hogy külföldről is lehet sok infót szerezni róla, ha netán beteg lesz, vagy tápokról, meg ugye több nyelven beszélek, németül is, igy kiváncsi voltam az ottaniak hozzáállására is a macskákkal kapcsolatban. Előzőleg már voltam sokszor Svájcban. Egy alkalommal kérdeztem valamit a csoportban, mert a cicám gyengélkedett és kaptam egy privát üzenetet egy férfitól, hogy ezt meg azt csináljak vele. Bevált és beszélgetni kezdtünk, először a macskákról, aztán meg már mindenről. Nem volt sem képe nagyon, leszámítva néhány átlagos, barátokkal készült fotót, meg posztolni sem posztolt semmit. Végül felvetette, hogy mi lenne, ha találkoznánk. Először kicsit hárítottam, mert mégis ismeretlen, de végül másfél év beszélgetés, telefonálás után belementem a találkába. Mindenképp én akartam Svájcba menni, hogy elkerüljem a pletykákat itthon, úgyhogy saját költségre kimentem a hétvégére. Azóta együtt vagyunk. :) Talán úgy 2 hónapig fogalmam sem volt, hogy milyen az anyagi helyzete, sejtettem, hogy nem szegény, de azért egy Rolls Roycera nem számítottam. :D Mindenesetre engem nem érdekel a pénze, elvagyok egyedül is. :)

2014. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi sztorink elég érdekes :)


10 éve már, hogy megismerkedtünk. Találkoztam vele abban a középiskolában ahova jártam. Éppen a rendszergazda irodájában volt ahova valamiért be kellett mennem. Mosolygott és feltűnően nézett amikor bent voltam, kicsit zavarban is voltam. Előtte sosem láttam még ott.

Aztán kijöttem onnan és kész. Az év során többször láttam bejönni a suliba de sosem tudtam , hogy miért jön és ki Ő. Aztán egyszer elmaradt az órám és odajött hozzám váratlanul a folyosón, beszélgettünk. Kiderült, hogy Ő a szoftver üzemeltető, meg valami rendszer irányítási menedzser, és ezért nincs állandóan az iskolában. Kiderült akkor , hogy 12 évvel idősebb nálam, ez már nálam egy negatív pont volt. :)

1 évig találkozgattunk, ismerkedtünk, udvaroltattam magamnak, elég bizonytalan voltam még.

1 évig annyit tudtam róla, hogy mi a munkája, hány éves, és hogy a szüleivel lakik, ja és egy 12 éves autója van.

Teljesen levett a lábamról, érett volt, udvarias, romanikus ( virágokat hozott nekem) nyugodt és kiegyensúlyozott ember. Beleszerettem teljesen. Megküzdöttünk a kapcsolatunkért, hiszen a korkülönbség miatt sokan támadtak minket.

Mikor hivatalosan is összejöttünk akkor kezdtek kiderülni a dolgok róla. Eltelt 4 hónap miután először elvitt az épülő házához, akkor láttam, hogy a szépen felújított tizen x éves autója csak hobbi autó ( imádja a kocsikat felújítani) és volt azon kívül még 3 neki.

Akkor persze látta a döbbenetet rajtam, és azt mondta ezeket azért titkolta nagyon, mert nem szerette volna ha akárki a pénzéért van vele. Aztán elmondta, hogy a nagymamájától örökölt pénzből van egy nyaralója a Balatonon.


Én most 26 éves vagyok, Ő 38.

Így indult a kapcsolatunk.

Azóta 4 éve házasok vagyunk , együtt élünk, és lassan 2 éves a kisfiúnk :)


Az én fizetésem eltörpül az övé mellett, de ezt sosem érezteti. Mikor összeházasodtunk eszébe sem jutott házassági szerződést íratni velem, megbízik bennem és nekem ez a legfontosabb.

Nem mondom, hogy nem nehéz az együttélés, sokat dolgozik, és a maradék idejében a hobbijának él. Én elfogadtam, hogy Ő ilyen.

Jól élünk, de nem kirívóan. A házunk szolid, normális kis családi ház. Neki most 2 autója van, én is kaptam egy nagyobbat a kisfiúnkkal :) Két lábbal a földön járunk, nincsenek rongyrázós hobbijaink, nem járunk teniszezni, lovagolni vagy squasholni :D

Nincs takarítónőnk és nem járunk minden nap étterembe.

Elég szorgosan rakunk félre a gyerekünknek és magunknak is, és segítjük a szüleit is.


Hát így élünk mi :)

2014. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!