Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Érdemes ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejdam kérdése:

Mit csinaljak? Érdemes ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 2éve összeismerkedtem egy lánnyal (Ve). Sokat chateltunk talizunk néhányszor alakult minden a maga módján, tetszett nekem én is neki, szerettem volna többet de valahogy nem jött össze. Jóban maradtunk. Összejött egy 7 évvel idősebb pasival, több mint egy éve vannak együtt, már lemondtam róla, de továbbra is beszélő viszonyban voltunk... Az a helyzet állt elő, hogy színházban osszefutottam az osztálytárnőével(Re) akit ugyan akkor ismertem meg mikor őt (Ve). Kb ugyan úgy kezdődött mint (Ve)-nál itt azzal a különbséggel, hogy komolyabb a kapcsolat, randiztunk többször kellünk egymásnak. Küldtem egy képet suliból mind 2őjüknek, erre (Ve) annyira berágott hogy letiltott mindenhol fb, insta viber... Kaptam pár "kedves" megjegyzést is tőle. Bánt a dolog, mer barátként tekintek rá, nem akarok tőle már semmit. Mit tegyek szerintetek? Ja és h osztálytársak (Re) nem mer még felvállalni engem, nem.szeretne összeveszni (Ve) val...valami tipp esetleg hogy mit lehetne tenni hogy mindenkinek jo legyen?

2015. febr. 10. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem mer felvállalni nem is értem milyen kapcsolat ez.. azért mert a barátnője Ve..? Ve-nek más barátja van akkor miért veszne össze Re-vel!? tehát ha jó a kapcsolatotok, és Ve-nek Re-nek is akkor ez végig titok lesz !? másrészt milyen képeket küldözgetsz ha ilyen reakciót váltott ki rá Ve? mivel kapcsolatban kaptál megjegyzéseket? lehet h normális oka volt rá h töröljön az életéből. ez így eléggé zavaros.
2015. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ve=Victorya eNigma??
2015. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ve: tojni rá egy nagyot hogy mit akar. Mit foglalkozol a véleményével? A lehetősége megvolt neki is. Ő döntötte el hogy nem kér belőled, kicsi a valószínűsége hogy pisztolyt nyomtak volna a fejéhez hogy nem jöhet veled össze. Ettől a pillanattól kezdve puffogjon ha akar, kit érdekel.

Re: érezzétek jól magatokat, legyetek boldogok egymással. A beszámolód alapján a Ve már tudja hogy lesz köztetek valami, ez nagyon gyenge kifogás hogy nem akar felvállalni téged. Találjon ki jobbat vagy ne szégyeljen!

Ui.: máskor lehetőleg nevezd már valahogy értelmesebben a szereplőket, juli margit kati A B 1 2 3 ... sok lehetőség van.

2015. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy selfiet az osztalytarsammal mikor gyakorlati óránk volt. Azt mondta h balfa.. 2 csajt fűzni egyszerre... De én nem akarok tőle semmit, azt szeretném tudatni vele valahogy...
2015. febr. 12. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
odamész és megmondod neki h nem akarsz tőle semmit. két csajt fűzni... nem körülötte forog a világ. jézusom ezért utálom a mai fiatalságot.
2015. febr. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te nem vagy normális. Minden nőt kell egyszerre fűzni. Kit érdekel ki mit mondd.. nem is értem már az egészet, pedig megpróbáltam felfogni de nem sikerült.
2015. febr. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azótta sem beszéltem vele, hagyam a francba az egészet? Majd lessz valahogy... Mondta h szamithatok rá meg fontos vagyok neki, mocsok ez az élet
2015. márc. 2. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!