Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legperverzebb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb dolog amit a párotok kért, vagy mi lenne a legperverzebb amit a párotoktól kérnétek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Válaszolok,de csak privátban.
2015. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Prosztatamasszázs.
2015. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom megmondani, egy rakás perverz dolgom van ... illetve csak olyanok; mert a hagyományos szex már nem okoz különösebb örömet. Szerencsére megtaláltam a párom hozzá, akivel bármit megteszünk egymásnak :-D
2015. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, így könnyű :)
2015. febr. 11. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázs.
2015. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan a prosztatamasszázs perverz dolognak számít? Szinte nincs olyan együttlét, hogy kimaradna, kérés nélkül :-P


#3-as voltam

2015. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3. Nézd lehet, hogy neki ez a perverz. Pl volt két kapcsolatom, ahol a pasik a gondolatát sem bírták elviselni, hogy valaki a seggükben matasson. Persze azt elvárták volna, hogy én hadjam nekik az anális szexet.


Van ahol a lány tartja gusztustalannak, hogy análisan izgassa a férfit. Szóval ne magadból indulj ki :P

Örülj, hogy te mindent megkapsz :)

2015. febr. 11. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ex azt akarta, hogy cumizzam le sz.a.rás közben. Nem tettem meg.
2015. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért soroljátok a prosztata masszázst a perverz dolgok közé?

Ilyen alapon az anális szex is lehetne az, pedig szerintem nem az és több olyan lánnyal is találkoztam akik kifejezetten szerették az anált.

Nem kell egy pasinak langyinak lennie, hogy igényelje, vagy ki akarja próbálni, mivel mint "tudjuk" a prosztata izgatása minden heterónak jó, mivel nem kicsit lehet úgy elélvezni, sőt ha a csaj ugyes is, akkor rekord idő alatt.


Persze persze be kell nyúlni, aki nem finnyás hozzá az tegye meg, sajnos nekem még nem volt részem benne és biztos először és is kicsit furin érezném magam, de a kíváncsiság bennem van és ki is próbálnám.


Természetesen azok a csajok akiknek ez nem fér bele, azok bele se kezdjenek, mert nincs annál rosszabb szerintem, ha másikon azt látjuk, hogy tökre nincs kedve ahhoz amit csinál.

Sokszor teszünk meg viszont a másikér olyan dolgokat is amiket még mi se gondoltunk volna, ha közbe az az érzést hajtja az embert, hogy bármi áron de elélvezel :DDD

2015. júl. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!