Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legperverzebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb vagy legcikibb dolog ami veletek történt? :D

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Felajánlotta egy csaj, hogy egy buliban leszop, de én nem mentem bele.


19/f

2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
neked, kérdező? ha leírod, talán én is leírom.
2013. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Extrém helyszínként egy tóparti ház vízbelogó teraszát választottuk. A tó televolt kamerával, amik a vizet figyelték, tehát nem láthattak volna meg. Csak annyira bedurvultunk, hogy beszakadt a terasz és beleestünk a vízbe, talán 10 perc telt el, és ott volt a tulaj :DDDDD mozgásérzékelős volt a kamera, vagy valami ilyesmi, de sikerült kertek alatt elmenekülnünk.:D
2013. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Lány vagyok és egyszer elfelejtettem, hogy pont a levannak szedve a fügönyeim, és pont levetköztem amikor észrevettem hogy a szomszéd ott bámul rám.
2013. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Elájultam egy randin, m beteg voltam :D
2013. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem mostam fogat ebéd után. Igazi rosszfiú vagyok ;)
2013. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Oké... akkor elmondom az enyém. Mentem le a lépcsőn valaki hátulról meglökött, az egyik osztálytársamra estem /az utolsó lépcső fokoknál voltunk/ ő hátra esett én meg a mellkasára, jól összefejeltünk, mivel eléggé szédültem a mellkasán felejtettem a fejem. Ha ez még nem lett volna még elég belemarkolt a fenekembe és így szólt:

- Héé kis csaj...ne itt menjünk szobára... ő k*rvára élvezte a helyzetet -.-

2013. dec. 15. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
2. voltam. oké, leírom. A volt barátnőm a kádban ült, fürdött, valamiért én is a fürdőszobában voltam, beszélgettünk. Szép látvány volt a vízben a teste, valamiért eléggé kívánatosnak találtam ott, ezt mondtam is neki. Erre elkezdett ott pózolgatni én meg éreztem, most jól meggyömöszölném. Mondtam neki, most kimosom, fogja be az orrát. és mint valami ágyneműt "kimostam". Lenyomkodtam a víz alá, gyömöszöltem, forgattam. Nehéz pontosan leírni, de szó szerint "kimostam" mint valami ruhát. Forgattam, mintha bukfencet csinálna, meg ilyenek. Ő csak nevetgélt, kicsit sikítozott, de én nagyon élveztem, ahogy fogdostam közben. Volt, hogy víz alatt volt, én meg a lábánál fogva húztam felfelé, közben masszírozgattam, hatalmas volt, nagyon hülyék voltunk néha.
2013. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hihi ^^ köszi, hogy leírtad.
2013. dec. 16. 15:10
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja igen... és köszi a többieknek is :) jöhetnek még
2013. dec. 16. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!