Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire lenne etikus dolog?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy 30-35 körüli nő ( én majdnem 10el vagyok fiatalabb nála) akinek régebben bejöttem, nem mondta de mások is mondták hogy ez így van meg én is láttam rajta.. Nekem is tetszett, meg egy éjszakára simán elmentem volna vele. :) A baj az volt, hogy férje meg gyerekei voltak, nem is próbálkoztam, csak elképzeltem a dolgot.:D ( Nem teszem tönkre mások életét..) Igen ám csak hogy azóta már elváltak, vagy elfognak nem tudom, és az pletyka járja, hogy már rendszeresen csalják egymást. Szóval szerintem így már nincs akadálya.. Szerintetek?
2015. febr. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így már mehet!! Jó szórakozást!!!!!! :)
2015. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már az is lehet hogy ez a hajó régen elúszott és totál másba szerelmes.


Ha korábban megcsinálod, akkor sem zúzod szét a házasságát, ha nem derül ki.

Próbáld meg most mindenképpen. Nem veszíthetsz semmi.


A szerelemben-szexben pedig nagyon minimális etika létezik egyébként. Pl. nem szexelünk a legjobb barátunk volt nőjével, meg ilyenek. De a fenti eset nagyon nem tartozik bele.

2015. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincs akadálya.
2015. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én akkor is megtettem volna mikor még férje volt :-)

25f

2015. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!