Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy a srácnak tényleg jár már egy kiadós elpüfölés?

Figyelt kérdés

A helyzet az , hogy van a barátnőmnek meg nekem egy közös fiú ismerősünk . Eddig elég jóban voltam vele , de mióta összejöttem a barátnőmmel , a srác nagyon irritáló . Túlságosan nyomul , reggelente mikor a barátnőm megjön a buszvégre , a srác mindig még elöttem szó szerint értve , oda szalad hozzá , és ölelgeti puszilgatja. Ez annyira nem gond , bár fura . A másik hogy mindig oda furakszik hozzánk mikor ölelkeznénk, csókolóznánk , és nem azért mert mondani akar valamit , hanem hogy a barátnőmet leszakítsa rólam , elráncigálja onnan stb Meg ami nagyon kiakaszt... a srác folyamatosan cseszteti hogy : Este fel megy hozzá , meg hogy milyen jó az ágyban ( megjegyzem , a lány szűz ) , meg ilyenek . Ma nem voltam ott , erre kiderült hogy a csávó tett neki egy szexuális megjegyzést , pontosan nem tudom mit , mert senki nem hajlandó elárulni . Ezeket úgy hogy a csávó magasan tesz arra hogy figyelmeztetem mindig hogy álljon le.

Csak szerintem kéne mostmár nagyon megvernem ?


2015. febr. 11. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már régen elvertem volna a helyedben.
2015. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Féltékeny. Bár már túlzottan.

Ha megvered nem biztos hogy jobb lesz.

De mondjuk én is ezt tenném a helyedben...

2015. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
már rég meg kellett volna verned! :D
2015. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne a verés legyen az első, ami eszedbe jut, legyél kicsit érettebb ennél. Beszélgessél el vele, mondd meg neki, hogy ez mindkettőtöket nagyon zavarja, legyen szíves befejezni. Ha nem teszi, szokjatok rá arra, hogy nem a busz végében álltok, hanem az elején, így ha nagyon nyomul, szóvá lehet tenni a nyilvánosság előtt, hogy fejezze be, esetleg megjegyezni a sofőrnél, hogy zaklat titeket. Ha még mindig nem ég a pofája és sokadik alkalomra sem látja, hogy zavar titeket, akkor jár neki egy maflás. De igyekezz először kulturáltan kezelni az ügyet, hátha észhez tér.
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jesszus beteg a srác! egy pofont érdemel
2015. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Te ezeket mind hagyod? Barátnőd mièrt nem állítja? Neki kellene elküldeni melegebb èghajlatra...
2015. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És a barátnőd ehhez mit szól? Ő nem próbálja meg leállítani? Mert ezek alapján szerintem eredményesebb lenne, ha a barátnőd tenné szóvá, hogy legyen szíves visszavenni.
2015. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Baratnomnek a kapcsolata egy ilyen srac miatt ment tonkre... Valahogy allitsd le a fiut, illetve szerintem a baratnoddel is beszelj errol (17/l)
2015. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
elõször elèg nagy baj hogy barátnöd mèg nem pofozta volna meg 3ts hagya ezeket a közètek furakodást ölelgetést puszilgatást a másik ha közèm barátnöm közè furakodna valaki ölelès bármi közben meg amiket irtál csak egyszer rángatnám fèlre hogy mèg 1 ilyet csinál baj lessz de az is elèg baj hogy barátnöd hadja na mind1 2 jàra èn már kiütöttem volna :)
2015. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

a 9. nagyon igaza van

barátnődnek határozottan meg kell mondania, hogy ezt fejezze be vagy többet nem beszél vele

ha ez nem használ akkor pedig te komolyan leülni vele, (nem bunkón, csak határozottan) elmondani, hogy itt a határ, ez nem folytatódhat

ennyi

2015. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!