Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a legjobb barátom tönkretenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok, ő 18. Évek óta a legjobb barátom, mindent elmondok neki és 100%-ig megbízok benne. Sikerült elég sokszor csalódnom, a fiúkat illetően, és ő mindig kiállt melletem, nagyon sokat köszönhetek neki.

2 és fél hónapja összejöttem egy sráccal, akivel szintén régóta jóban voltam, és akit a barátom is ismer. (Mindhárman egy suliba járunk)

Komolyan, nagyon régóta nem éreztem ilyet fiú iránt, most úgy érzem, hogy újra tudok bízni a másik nemben, egyszerűen megfordult velem a világ és nagyon boldog vagyok. Viszont a legjobb barátom viselkedése nagyon elszomorít.... Ő mindig azt mondta, hogy azt szeretné, hogy olyan srác legyen mellettem, aki megbecsül és szeret, stb. Most pontosan egy ilyen van, ehhez képest folyton szidja, ahol tud, beléköt, folyton a falra festi az ördögöt, hogy "nézz már rá, két hét és megcsal", meg hasonlókat mond, amik nagyon fájnak. Egyszer kijelentette, hogy bármit megtenne, hogy megszabadítson tőle...

Nem értem a viselkedését és nagyon rosszul érzem magam.

Miért csinálhatja ezt?


2015. febr. 11. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet a legjobb barátod nem volt elég gyors, hogy megmondja nem szeretne többé csak legjobb barát lenni, és ez bántja.
2015. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
FÉL-TÉ-KENY
2015. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy érez irántad valamit a barátod?
2015. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen irigy.

Ameddig senkid nem volt, addig ő volt a szuper barátnő, de mihelyett találnál egy értelmes pasit, mondjuk egy olyat, amilyet ő is szeretne maga mellé, megszólal belőle az irigység.

Persze, mindezt barátságnak álcázva.


De nem kell vele foglalkozni. És innentől amit ő mond, el kell engedni a füled mellett. Az ilyen nem barát, hanem egy szánalmas kis sz..keverő.

2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ő fiú... így meg érthető, féltékeny a srácra...
2015. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Fiúról van szó, 4es.

Tudom, hogy volt idő, amikor többet akart, de ezt lezártuk és elfelejtettük, legalábbis így tűnik. (Tűnt..)

2015. febr. 11. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Feltekeny..? :s
2015. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy srác soha nincs együtt egy lánnyal csak a "barátság" miatt.. :D
2015. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De egyébként felsorolt pár srácot a környezetemből, akikre azt mondta, velük szívesen látna, mert róluk tudja, hogy mellettük igazán boldog lennék
2015. febr. 11. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Többet akar, ugyanez van velem. Többet akartam én is, most színlelem, hogy csak barátok vagyunk, de még ugyanúgy szeretem. Én is próbálok rávilágítani a srác rossz dolgaira és finoman szidni. Szóval tuti, hogy bejössz a barátodnak.
2015. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!