Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőt szépnek tartanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt szépnek tartanak, miért előitéletesek a pasik velük/velünk szemben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem mindig mernek kezdeményezni,mert azt hiszik, hogy csak a menő és a jómódú pasik jönnek be, pedig vannak még olyan nők ma is, akik tesznek rá magasról ezekre a dolgokra.
2015. febr. 12. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én bármilyen nőnél kezdeményezek, a legbombábnál is ... Pedig úgy általában csóró vagyok ... na jó, mondjuk nem dúskálok :-P
2015. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jah az az 1 szazalek biztos letezik valahol :D

Bizonyisd mar be! irj ram es ismerkedjunk 26/f 90 kg es 174 cm

2015. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a kérdés hülyeség. nem akkor vannak előítéleteink, amikor egy nőt szépnek tartunk.


"velünk" látom önbizalmad az van...

2015. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azért nem bizonyitom most be neked,mert egyrészt fiatalabb vagy nálam, másrészt pedig alacsonyabb is.
2015. febr. 12. 17:06
 5/14 anonim ***** válasza:
ma 17:06 Hat igen mar le is szarsz mert alacsony vagyok......A csunyabb lany mar ram irt volna.Te is csak olyan hercegno vagy,mint a tobbi szepseg !
2015. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A világ már csak ilyen: előítéletekkel teli. Legtöbbször miértek nélkül.
2015. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de miért lennék azért hercegnő,mert nekem a magasabb pasik jönnek be? Hát kövezzen már meg ezért bárki is..
2015. febr. 12. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá kérdező! #1-es vagyok ;-), ha #2-es nem felel meg, akkor 182 magasság jó? Gondolom 40 évesen nem vagyok fiatalabb azért nálad ;-)
2015. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a netes ismerkedés. Nem küldtem senkinek képet rögtön, hogy ne a szépségem alapján ítéljenek. Próbáld ki te is:)
2015. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez csak olcsó kifogás a szép nők hamar elkelnek :d veled más bajok vannak ezek szerint.
2015. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!