Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higyjek neki avgy csak kamuzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higyjek neki avgy csak kamuzik?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt jöttünk össze barátommal. Nemsokára rá kiderült, hogy más csajnak is csapja a szelet. Erre szakítottam vele, mondván nekem ilyen pasi nem kell. Viszont ő nem adta föl..és már második hónapja próbál visszaszerezni. Világosan a tudtára adtam, hogy nagyon megbántott és már nem tudok megbízni bennem. Most azon van minden erejével, hogy megbékítsen, ajándékokat vesz, és látszik rajta, hogy megbánta és engem akar. De nem tudom, hogy adjak e neki még egy esélyt, mert a bizalmamat már elvesztette és nagyon nehéz lenne visszaállítania. ezt neki is elmondtam de bizonygatja, hogy csak én kellek neki és ha adok egy esélyt akkor be is fogja bizonyítani..nem tudom hogy döntsek. Vélemények?
2015. febr. 12. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én hirtelen haragú vagyok és "egyszer csapok végzetesen"!

Nagyon nehezed és lassan engedd vissza magad mellé kicsit barátkozz vele újra aztán ha tényleg úgy gondolod, hogy megbízhatsz benne akkor jöhet a többi! De mond el neki mit tett veled és ezt mindenképp beszéljétek meg!!!

2015. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Adj neki esélyt, ha ennyire teper,de ne legyél teljesen ugyanolyan mint voltál egyből.(bizalom)

Simán lehet,hogy jó kapcsolat lesz belôle (tapasztalat(, ha meg nem megy,szakítasz.

Csak mostmár járj kicsit nyitottabb szemmel.

2015. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen én is hirtelen haragú vagyok és egyszer csapok de akkor végzetesen. Nem vagy véletlenül skorpió?? :D amúgy igen már hetek..sőt már egy hónapja ezt beszéljük meg..és én is úgy gondoltam, hogy csak lassan engedném vissza magamhoz..
2015. febr. 12. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzel iránta semmit, csak élvezed, hogy harcol érted, akkor ne engedd vissza. Ha érzel iránta erős vonzalmat akkor meg nem gondolkoznál. Szerintem... :)
2015. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
higgyek*
2015. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi gyorsan írtam..bírom mikor árgus szemmel keresitek a hibát a szövegekben..de igaz rosszul írtam..
2015. febr. 12. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Adtam esélyt, de szinte állandóan azt hiszem, hogy megint van vmi a háttérben. Pedig nincs. És nem tudom hogyan lépjek túl ezen a problémán, mert ezzel a viselkedéssel meg majd én teszem tönkre a kapcsolatot. :(
2015. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is ettől félek, de megpróbálom majd elfelejteni és bízni benne..remélem nem bánom meg:/
2015. febr. 12. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
a ház másik végéből ott volt a kérdéseknél a laptop és a szememet ketté szúrta az a szó:D (5.)
2015. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!