Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom higyjek-e neki, bizhatok-e benne. Segitenetek? L/18

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel egy suliba jarok.Az utolso heten kezdtunk el beszelni facen.Osszejottunk,tegnap volt egy honapja hogy jarunk.A fiu mar volt nalunk tobbszor is,megismerkedett a csaladommal is.Kerdezi hogy en mikor megyek naluk meg azt mondta hogy a szulei is szeretnenek megismerni.Facen mindig irja hogy szeret,tenyleg erdekli hogy mi van velem,mindig kerdezoskodik.O is szokott magarol meselni de inkabb engem hallgat.A batyja szerint nagy a rajongas a reszerol es mondta is mar hogy szeret eloben is.Csak nekem ez olyan fura,meg nem volt eddig komoly kapcsolatom,eddig a sracok csak dugni akartak velem.Volt olyan is aki a haverjaival fogadott hogy fel tud-e szedni egy olyan jo csajt mint en,es emiatt vagyok bizonytalan hogy tenyleg hihetek-e neki.Nem tudom felfogni hogy valaki tenyleg szeret,neha azon agyalok hogy mi van ha csak ennyire kitarto es csak megdonteni akar utana meg ott hagy? Ja egyebkent meg szuz vagyok.

2014. júl. 15. 19:00
 1/1 Szjger13 ***** válasza:
Adj neki esélyt normális pasik még vannak, valahol, nagyon távol, de borsspray mindig legyen nálad!
2014. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!