Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon béna vagyok a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna vagyok a lányoknál, nem jön össze egy csaj se mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés

Olyan bénának érzem ,magam sok mindenkinek sikerült nekem nem.



Mit tegyek ,hogy legyen valaki?

Nekem mindegy, csak olyan rossz, eddig a normális lányok érdekeltek, de most már jó lesz az alja is.


2015. febr. 12. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát fújj fel egy ballonost, mire végzel tüdőileg, a kedved is elmegy tőle.
2015. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bmw-vel pózolj mindig,ez sokat segít netes ismerkedésnél:)
2015. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi csajhoz mentél oda az utóbbi egy hónapban beszélgetni, kezdeményezni? Az utóbbi fél évben? 1 évben?
2015. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
önbizalom növelés. vegyél normális ruhákat,vágass jó hajat,moss fogat,pucold ki a füled,szerezz be 1 jó parfümöt. a csemegebajszod borotváld le. nem vagy te béna,csak nem figyelsz oda magadra,mint a fiuk 60%-a. Ezek megvannak lesz önbizalom.
2015. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél végre gatyát és legyél férfi, vagy hagyd hogy a nő szedjen fel de akkor vállald hogy a csaj legyen az úr a háznál, ez a két megoldás van barátocskám !
2015. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg szépen egy 9 milissel a file tövében.
2015. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sok csajhoz odamentem, normális ruhákat hordok.


Tiszták is a fogaim is, nem szeretnek a csajok.


Inkább nem is akarok barátnőt majd később.

2015. febr. 12. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy odamentél hozzájuk keves, de mit röfögtél a fülükbe, vagy aztán megkerűlted őket és a másik fülükbe meg visszahalgattad!?
2015. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!