Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek! En 19/L a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! En 19/L a baratom 45/F .3 eve vagyunk eggyutt. A szuleim meg mindig nem fogadtak el ezt. Pedig normalis parkapcsolat. Hogyan fogadnak el ezt szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, mert ez nem egy normális kapcsolat
2015. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleid is hasonló korúak és lehet ez zavarja őket.Akkor 16 évesen lett egy 42 éves barátod,talán kell még pár év,hogy megbarátkozzanak a gondolattal.Te életed,úgy alakítsd ahogy neked jó:)
2015. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ergo 16 évesen jöttél össze egy 42 éves férfival, na én már akkor ott eltiltottalak volna tőle.

Ott volt a nagy hiba, hogy azt hagyták!

Ergo a szülőkkel is van baj.

2015. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Normalis ember volt akkor is. 2 evet vart ram megcsalas nelkul. A szuleimhez is eljott bemutatkozott es elmondta hogy mik a tervei a jovore nezve. Nekem pedig mindig az idosebb pasik jottek be.
2015. febr. 12. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:
A faterod még nem herélte ki azt a perverz mocskot? Ejnye.. a lágyszívűség .:)
2015. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tutika19 válasza:
nevetrséges és elszokorító, ez egyszoval BETEG!!! mindkét részrol, hogy tetszhetne gy 42 éves férfinek egy 16 éves lány???? hogy nézhetki vagy mi? semmi életfelfogása nincs, nem tudja mi az élet, szerintem eléggé perverz!! a szuleidnek meg gratula hogy hadják!!!
2015. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az gondolom tudod hogy apád lehetnr az a csávó mellesleg ha mondjuk 16 évesen egy 20valahány évessel kezdtél volna akkor valszín hogy most nem lenne bajod a szüleiddel
2015. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bizony, ha én alkothatnám a törvényt, az ilyen dolog bűncselekménynek számítana. De undorító már 45 éves vén f..sz egy "kis lánnyal".
2015. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na olvasok egy kis középkori kínzásos dolgokat, és áldozatként odaképzelek ilyen 40-es fószereket, akik 19-20 éves leányokkal hálnak:)
2015. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is kell hogy elfogadják és neked is nyomatékosan azt ajánlom hogy felejtsd el a dolgot.19 évesen szerintem abszolút nem tudod helyesen megítélni a kialakult helyzetet,egyébként is már alapjában egy abszurd halálraítélt kapcsolatról van szó.45 éves emberrel mit akarsz tervezni? Családot? Használd már az eszedet kislány légyszíves.Apád helyében már letéptem volna a golyóit annak a perverz pedofil állatnak.Hagyd az összes érzelmedet és lépj tovább,bármilyen nehéz,bármilyen rossz,felejtsd el az egészet,ez úgy abszurd ahogy van.
2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!