Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Íz (é) lésbeli különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Íz (é) lésbeli különbség a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sajnos csak hétvégente találkozunk. Ő szeret fekete, csipkés bugyiba, melltartóba, combig érő harisnyába öltözni előtte, a legutolsót fenn hagyni közben is. Engem ezek egyáltalán nem izgatnak, ellenben egy sima bugyi plusz bő póló melltartó nélkül nagyon is. Most mondjam neki ezt? Mi van ha ettől érezte magát szexinek, és letöröm az önbizalmát?

A másik, hogy "durván, keményen" szereti csinálni, valami jófajta rockot is berakni alá, én viszont sokkal érzékiebben csinálnám, hosszú előjátékokkal. Erről beszéltünk is, de mindig az van, hogy egy idő után kéri, hogy váltsunk, én meg csinálom. Még a csúnya szavakról sem sikerült teljesen leszoktatnom.

Van arany középút? És az nem unalmas? Vagy megszoksz vagy megszöksz?



2015. febr. 12. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ennyire különböztök minek erőltetni?

Te szeretnét hogy az legyen amit ő akar...nem hát gondolom ő sem így hosszú távon bukás!

2015. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:

Néma gyereknek az anyja se...


"Bő póló"

Ámen! :D

2015. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki milyen rucit tart szexisnek, azon ki lehet egyezni.

De a második részen nem.

Vagy kölcsönösen akarnotok kell, hogy néha ráhangolódjatok egymás szexuális ízlésére. Hátha sikerül, hol így, hol úgy szexelni.

De hosszú távon szerintem nem fogtok jól lenni.

2015. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!