Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedésünk után elment egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedésünk után elment egy másik sráccal sétálni. Ez így normális, vagy féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Most egy hónapig távkapcsolatban élünk a szerelmemmel, hetente kétszer azért tudunk találkozni.

Tegnap este összevesztünk egy apróságon, ahol én utaltam arra, hogy ne folytassuk a kapcsolatunkat. Ettől Ő totál ideges lett, jelezte, hogy ezzel ellöktem magamtól. Természetesen én megbántam a tettem.


Van egy srác, akivel állítólag csak barátok. A ma estéig eddig kétszer találkoztak. A srác ma elhívta erővel sétálni, a lány belement, mivel otthon unatkozott, és én nem lehettem a közelben. Közös képet is csináltak, ahol összebújtak kicsit.


Még ma este megmutatta nekem a közös képet. Mikor jeleztem neki, hogy ez nem esett jól, mondta nekem, hogy szereti érezni, hogy féltékeny vagyok, mert az azt jelenti, hogy szeretem.


Vajon féltékennyé akart tenni, vagy érdekelheti a srác?

Normális az, hogy valaki egy baráttal összebújós közös képet csinál, ráadásul a lány ötlete volt a kép?


Sajnos a lány nekem tegnap óta nem mondja, hogy szeret, nem becéz, ha szexről beszélünk, úgy érzem, nem kíván engem.


2015. febr. 13. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz?

Ha nem akarsz véget vetni a kapcsolatnak, akkor ne is utalgass arra, hogy véget akarsz a kapcsolatnak vetni!

Ezen én is kiakadnék.


Ő csak azt csinálja, amit te kértél tőle. Felkészül arra, hogy szakítani akarsz vele. Persze ez a "féltékennyé tevés" dolog legalább annyira hülyeség az ő részéről, ha valóban csak ezt akarta.

2015. febr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ezt elmondhatom neki, hogy nem úgy gondoltam?


Mindennél jobban szeretném Őt!

2015. febr. 13. 07:54
 3/4 PearlDiver ***** válasza:

Atanácsom: próbálj nem összeveszni vele apróságokon. Szerintem nem éri meg a felhajtást.

Ha ő maga mondta hogy féltékennyé akar tenni, akkor mi a kérdés?

2015. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagytok már 18 évesek ? mert a viselkedésetek alapján többnek nem gondolnálak.

Menj el te is lányokkal összebújós képeket csinálni és mutasd meg neki, gondolom ríína a szájja utána. Én már ezt csak azért is megtenném, megkérnék egy lány ismerősömet a kép erejéig. Simán megérdemli a csaj ne is haragudj. Te meg egy ilyen lány után picsogsz ...szánalom

2015. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!