Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ereztetek mar ugy hogy kesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar ugy hogy kesz vege minden amit eddig hittetek a masikrol mint egy lufi kipukkan es vege?

Figyelt kérdés
Egy kepzet egy alom ez vege... 18/f szerelmi banat eslo ami igazan megvisel....
2015. febr. 5. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem.
2015. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen... mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot, mintha meghalt volna bennem valami, a másik a szememben.

És hogy hogy éltem túl? Idő... mást nem tudok.

2015. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen, úgy éreztem, hogy egy hatalmas üresség keletkezett bennem, amit senki nem fog tudni megtölteni, minden annyira valószerűtlennek tűnt, hogy az megtörténhetett. De aztán sok hónap után kezd oldódni az emberben az érzés, elfelejteni azonban nem lehet szerintem. Próbálj a szép dolgokra emlékezni, azok maradjanak meg benned, hogy mit tanultál ebben a helyzetben, mit tapasztaltál.
2015. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ennyire még nem bíztam senkiben.
2015. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
zene zene zene minden menysegben.. talan segit
2015. febr. 5. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem sokan átvertek, kihasználtak, de nem párkapcsolati szinten. (Család..) Szerencsére mindig éreztem pontosan, hogy kiben mennyire lehet megbízni. És úgy intéztem, hogy eszükbe se jusson nekik átverni engem. Erre valahogy mindig ráéreztem, adottság. Kérdező, tedd helyre magadban a dolgokat és engedd el. Nem könnyű, idő kell majd hozzá.
2015. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!