Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítotok finoman vissza 1 lányt?

Figyelt kérdés
Szóval neten megismertem 1 lányt.Mikor beszéltem vele mindig fura érzés kerített hatalmába.Mintha mindig ideges lennék.Alig tudtam enni.Gyakran gondoltam rá.Aztán eljött a képcsere ideje.Hát amint megláttam a képet elmúlt ez az érzés.Persze a csaj azonnal azt kérdezte h különleges e :O meg olyan kérdéseket kezdett feltenni amikre ha őszintén válaszolok, akkor nagyon megbántom.Viszont ő olyannyira rajong értem, h hiába utalok arra, h nem akarok tőle semmit.Meg írom h milyen fajta csajok nem jönnek be.Nem veszi a lapot.Nagyon jól el lehet vele szórakozni, de csak mint barát kéne nekem.Hogy lehet ezt finoman megmondani?Ha egyáltalán lehet.(mivel h mindjárt az lesz a kérdés h de miért?)
2015. febr. 13. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd be,hogy megismertél valakit és boldog vagy...ha veszi a lapot magától lelép,ha nem megmarad barátnak.
2015. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bollocks ***** válasza:
Ebből semmi jó nem történhet, úgyhogy töröld, tiltsd le, probléma megoldva.
2015. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha őszinte lennél? Jobb az elején tisztázni.
2015. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még megdughatod ... Egyszer majd minden kihagyott puncit sajnálni fogsz :-P
2015. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mókuska2001 válasza:
ezzel már nem lehet mit kezdeni rád tapadt ez nyilvánvaló.ha ír ne válaszolj neki előbb utóbb csak észre veszi nem érdekel téged
2015. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért legyünk már gerincesebbek, mint 1-2 válaszoló. Mármint azokra értem, akik azt javasolták, hogy ne írj neki, tiltsd le és úgyis észre veszi magát.

Ha őszinte vagy az is rosszul fog neki esni, de az első lehetőségnél még mindig jobb.


Nem tudom, hogy mennyire tetted neki a szépet a képcsere előtt...De finoman esetleg úgy tudod megmondani neki, hogy nem akarsz semmi komolyat senkivel. Mondd meg neki, hogy nagyon jól megvagytok, de te csak barátilag gondolsz rá.


Ha nagyon oda meg vissza van érted, akkor szerintem tuti, hogy lesz belőle sértettség.

2015. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami az utolsó kérdésedet illeti.....sehogy!!!!!

A munkám során elég sok fiatal lány vesz körül és néha fogadásokat kötnek egymással, hogy melyikük tud elcsábítani. Kapok leveleket, valaki a szemembe mondja, valaki ürüggyel becsal egy helységbe és a barátnőjével ránk záratja az ajtót...amit csak el tudsz képzelni.

A visszautasítás módja, hogy egyenes legyél mint a bot, határozottan nézz a szemébe és mond el mit gondolsz a helyzetről. Ami fontos, ne sértsd meg, ne alázd meg, sőt bármilyen furcsa amit mondok, de Én mindig pozitívan reagálom le a közeledésüket.

Annyit szoktam mondani, hogy szerelmes vagyok egy Nőbe,akivel minden nap ébredek és fekszem, és ha szavakban el tudnám mondani mit érzek iránta, akkor Ő is biztos Megértené.....ennyi.

De ha visszautasítod akkor nem teheted meg azt, hogy utána el hívod szórakozni, mert akkor finoman szólva visszaélsz az érzéseivel!!!

37F

2015. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Túlzottan nem adtam neki a szépet.Általános témákról írtunk, csak tetszett a hozzáállása a dolgokhoz.Akkor még úgy gondoltam, hogy ha legalább 1 kicsit is bejön megpróbálnám vele.(ha ő is benne lenne)Viszont minden második mondata 1 kép követelést takart.Tehát a képcserét is ő erőszakolta ki.Pedig normál esetbe a férfiak szokták ezt csinálni...(úgyhogy azért az önbizalmával nincsenek nagy gondok)

Tehát nem a képcsere előtt hanem kicsit utána (v jó kicsit) utána elrontottam a dolgokat, h azt írtam neki amit még "befogad a lelke". :D

Már egyszer kihasználták.Ezért én én nem szeretnék 1 újabb csalódás lenni az életében.Nem ezt érdemli.

2015. febr. 13. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt kell csinálni, amit az utolsó kolléga írt: megmondani, hogy te úgy érzed, jelenleg egyenlőtlen a helyzet, mert úgy érzed ő sokkal hevesebb érzéseket táplál irántad, mint te. Ha így van, ha nem, a félreértések elkerülése érdekében szeretnéd vele tudatni, hogy te csak barátként tudsz rá tekinteni. Reméled, hogy nem bántottad meg, és rajta áll, akar-e veled barátként továbbra is kapcsolatban maradni, vagy inkább a "mindent vagy semmit"-ből most éppen a semmi-t választja.
2015. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!