Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom a pasimról (nem rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom a pasimról (nem rég jöttünk össze) hogy roma-e. Hogyan kérdezzem meg vagy célozgassak finoman a témára?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze a pasimmal és nem tudom h cigány-e. Mert szerintem nem mert én is barnább bőrű vagyok és csak nagyon kicsivel barnább nálam. Viszont barátnőmnek mikor meglátta (fb-n) az volt az első kérdése h "cigány? " és apukám szerint is az . Hogy kérdezzem meg finoman vagy hogy célozgassak a témára? Am nekem semmi bajom nem lenne vele mert teljesen normális és szeretem csak azért nem ártana tudni.

2014. nov. 14. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a családfájáról.
2014. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem ártana tudni ? Akkor mi lenne ?
2014. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Az igen..... Egy kövér srác undorító,de egy féreg cigány az már ''főnyereményi'' szeresd...... Legalább együtt járhattok betörni....
2014. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért? Ha cigány, akkor elhagyod? Mert ha nem, akkor teljesen felesleges tudnod.


Egyébként meg aki cigánnyal összejön, az se nem magyar, se nem nő.

2014. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ebből is gondolom h nem cigány csak barna bőrű mert ismerek normális cigányokat is de azért rajtuk (a viselkedésükön) látszik legalább nagyon kicsit h cigány. és nekem meg se fordult volna a fejemben ez a gondolat ha nem mondja barátnőm meg apám is... de engem is cigányoztak már le mert kreol bőröm van szval gondolom ez lehetett
2014. nov. 14. 21:46
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

kérdezd meg h kire szavazott

ha orbánra akkor nagy valószinűséggel cigány

ha szex közbe büdös akkor is cigány

ha haverjai között nincs egy cigány se akkor nem az

ha haverkodik pár romával akkor az

ha tesókámnak szólitja őket akkor tuti az

nézd meg a lakását mijen igénytelen mint a cigányoké vagy nem?

ha azt mondja a szerszámára hogy kapd be a károm akkor az lesz

sok féle dolgot kaptál rajtad a sor h eldöntad :-o

2014. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
kepet,akar privatba is
2014. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem büdös:D haverjai között nincs cigány. nem igénytelen. és nem szokott olyan cigányos szavakat használni. és egyáltalán nem cigányos csak barna a bőre de nem vagyok benne még igyse biztos... ott van 10% bizonytalanság a 100-ból
2014. nov. 14. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
vannak igenyes romak is,nem feltetlenul kell egy lerobbant putriban elnie.ha ismered a szuloket,rogton te is el tudod donteni,tudod az oregebbeknek jobban bebarnul a bore,mar mar szinte fekete.
2014. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha zavar,hogy esetleg az, miért jöttél vele össze?
2014. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!