Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs több olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több olyan pasi, mint Mr. Grey?

Figyelt kérdés
Hová tűnnek így az igazi férfiak?

2015. febr. 13. 11:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, talán nem vagyok olyan mint Mr. Grey, de elég jól keresek, és nem is nézek ki rosszul, vagy legalább, azt senki sem mondhatja, hogy nem vagyok sportos. Olvastam a könyvet, és értem miért tetszett meg neki Anastazia. Az ember egy valamit nem kaphat a pénzéért: embert. Legfeljebb egy hasonmást. Egy prostit, aki szerepet játszik, de soha nem lesz olyan mint az eredeti.

Az igények ennek ellenére, bennünk férfiakban is nőnek. Legyen szép arcú, legyen csinos alakú, fülig szerelmes belém, odaadó, szófogadó, bevállalós, művelt, okos, intelligens. És ártatlan, ne megjátszva, hanem igazából. Ne adja ég, szűz...

Ha ez mind megvan benned, akkor tényleg felteheted a kérdésedet!

2015. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!