Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki egy csaj szemében ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy csaj szemében ha egy pasi 20+ éves és még nincs kocsija és tömegközlekedéssel kell járnia?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, kezdem már úgy érezni, hogy a csajok szemében "nem vagyok férfi", mivel még nincs kocsim, és már azok a csajok is lenéznek akik szintén villamossal/metróval járnak.


De kérdem én, miből legyen autóm + benzinre pénzem ha még tanulok és nincs keresetem, MSC nélkül meg nem tudok elhelyezkedni sehol, mindenhova MSC kell. Ja.. és a szüleim elváltak és alig tudnak támogatni.


2014. dec. 8. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

lejogsizni 200ezerért, kocsit venni 1 milláért, és tankolni 400ft/ liter

tehát aki nem b#xssza el erre a pénzt akkor az nem is férfi?

2014. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna. van saját kocsim, nem érdekel a másé

22/l

2014. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad, mi az hogy nincs egy ferrárid?! Ráadásul 22 éves vagy hát ilyet...
2014. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel férfi, hogy milyen kocsid van, mivel jársz erre-arra. Te miért gondolod magadról azt, hogy férfi vagy?


17/L

2014. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 autóm van meg 4 motorom. Bűnözz te is
2014. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mindenhova MSC kell? :D Én is tanulok, még a BSC-m sincs meg és lazán találok állást bármikor (azon a területen, amit tanulok), van jelenleg is.

Nem ilyen hulladék szakokra kell menni és nincs ilyen problémád.

2014. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok, kb. minden tankörtársam dolgozik, aki dolgozni akar és nem segghülye. Mondjuk ez műszaki kar.

De ha bölcsész vagy, akkor is mehetsz pl. McDonalds-ba, újságot hordani meg ilyenek.

2014. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze azzal nem értek egyet, hogy ettől lesz férfi valaki, de ez, hogy nem tudsz sehol elhelyezkedni, ez baromság.
2014. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fővárosban szerintem teljesen felesleges az autó. A hatalmas dugók miatt nemhogy kerékpárral vagy BKK-val, de szinte gyalog is könnyebben el lehet jutni A-ból B-be. Csúcsforgalomban például a Nagykörúton lazán gyorsabban haladsz két lábon, mint a kocsiban ülve. :D
2014. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha azt hitted hogy ennél gázabb már nem lehetsz, tettesd magad Zöldnek. és ha feljön a kocsitéma mond hogy környezetvédő vagy és ezért választod a tömegközlekedést :D
2014. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!