Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Titeket érdekel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Titeket érdekel, hogy a párotok, vagy akivel randiztok, milyen zenét hallgat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A tuc-tucoló mp3 lejátszóját kidobnám az ablakon. F/21
2010. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És nem is jönnél össze vele emiatt? Vagy csak rágnád a fülét, vagy megpróbálnád terjszteni neki az igét? :)
2010. febr. 11. 15:28
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

érdekel, de nem kizáró ok.

kivéve ha rock, vagy metál v punk de csak akkor ha úgy is néz ki mellé. ha nemlátszik az öltözködésén akkor nem zavar.

2010. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
kérdező! rászokatnám. nem mondanám meg neki, csak acélbetétessel összetaposnám az mp3 lejátszóját és mosolyognék, vagy nevetnék. F/21
2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem,ha nem befolyásolja az öltözködését és a viselkedését.
2010. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Van olyan rózsaszínbe öltözött lányka, aki otthon Aurórát hallgat? Hát nem tudom....

Kedves Első/Harmadik, ez tetszett :)))

2010. febr. 11. 15:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után lennél a csajom? :D F/21
2010. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

második vagyok és lány.

amúgy volt már olyan barátom, aki rockot hallgatott, de az öltözködéséről megnem mondtad volna. nemhordott fekete szűk szakadt gatyákat, nemhordott zenekaros pólókat, igényes volt, olyan volt mint egy sima férfi. szóval létezik ilyen!!!!! és az a jó. ilyenkor levan ejtve h mit hallgat!

2010. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Édes, gyere és egyezkedjünk :P :D

20/L


Hát nem tudom. Az általad felsorolt stílusú zenéket hallgatom, és habár akad, de nem jellemző, hogy ne lehessen észrevenni ezt e jegyet. De ezt csak a tapasztalat mondatja velem, legyen neked igazad :)

2010. febr. 11. 16:08
 10/16 anonim ***** válasza:

én csak olyan pasikkal jövök össze akik oylasmi zenét hallgatnak mint én.akkor van közös téma. közös program.

16/L

2010. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!