Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak menekülök, vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak menekülök, vagy valóban érdekel?

Figyelt kérdés

Nemrég elveszítettem az egyik legjobb barátomat, akibe egyúttal szerelmes is voltam.

Elégé magányosan telnek azóta napjaim és elkezdtem azóta dokumentumfilmeket nézni, tudományos folyóiratokat olvasni.

Elég jól leköt, de nem vagyok benne biztos, hogy valóban érdekel-e engem, vagy csak menekülés részemről, hogy valami kitöltse az időmet?


2011. okt. 17. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez jó, amit csinálsz. Egy idő után társaságra is fogsz vágyni jobban és akkor talán elszánod magad, h valakivel megismerkedj. Ne siettes semmit. Az idő a legjobb gyógyír.
2011. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és ne értsétek félre, nem halt meg, csak eldobott magától..
2011. okt. 17. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem egy ismerősöm mondta azt régen, ha valakivel megszakad a kapcsolatod, ne sajnáld, ennyi volt, amit tanulni tudtál tőle, amivé lettél általa, míg vele voltál.

Próbáld úgy kezelni, hogy eddig tudott a te személyedhez hozzátenni. Innentől egyedül neked, később pedig más emberekkel léphetsz tovább. De nyilván az érzések megmaradhatnak. "egy fejlődési szakasz" lezárult az életedben.

2011. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. okt. 17. 13:06
 5/9 Defender Archangel ***** válasza:
Fel ne add! :) Nekem szó szerint ugyan ez van :) De nem szabad engedni ebben, ragaszkodni kell a barátsághoz és biztosítani róla, hogy barátként mindig ott leszel neki. Az érzéseidtől függetlenül, mert egyszer úgy is kihűl :) addig is örülj annak amit a barátsága által kapsz :) örülj a boldogságának ha éppen az és próbáld elterelni a figyelmét ha nem az :) és ne dörgöld az orra alá, hogy mennyire szereted mert az fájdalmat okoz neki ha nem is vallja be. Fájdalom neki is, hogy nem tudja neked megadni a boldogságot. Megpróbál ellökni magától, de azt csak azért, hogy megvédjen mindkettőtöket :) Kitartás és élvezd a közelségét ha tisztáztátok, hogy nem jó ötlet ha eldob magától :)
2011. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Ez hosszútávon a kérdezőnek lesz rossz!Mert azzal ámítja magát, h talán lehet valami.

Én középsulis koromban éltem ezt ugyanígy meg. És éveken át azzal hitegettem magam, hogy elég, ha ír egy jópofa smst, és haveri szinten maradunk, hátha kialakul valami.

Ez nem történt meg, nem is bánom így utólag, viszont tudom, h sok időt vesztegettem el. Mert ezidő alatt találhattam volna igazi barátot és szerelmet is.. és nem olyan miatt szenvedek, aki eldobott magától!!

2011. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, de egyelőre szóba sem akar állni velem, még közösségi oldalakról is törölt, mint ismerős...
2011. okt. 17. 21:02
 8/9 Defender Archangel ***** válasza:
:/ Hát akkor dicséretet érdemelsz :) mert én tuti belehalnék ha ez történne. :) Hát akkor úgy tűnik igaza lesz :) szép lassan térj át a közösségi életre :) és légy bátor :)
2011. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta teljesen tönkrement a kapcsolatunk. talán örökre elveszíttettem őt...
2012. jan. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!