Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen számotokra az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra az a lány akivel szívesen összejöttök és komoly szándékkal?

Figyelt kérdés

Külsőre is, de inkább belsőre értem.

Pl. egy 18 éves lány, mennyi az elfogadható pasik száma akivel lefeküdt? Hogy viselkedik buliban, baráti társaságban?


2015. febr. 13. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán úrninő, az ágyban pedig egy gátlástalan utcalány, köszöntem.
2015. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolatra csak olyan lányt keresnék akiben van tartás és nem fekszik össze mindenkivel és nem is kacérkodik. Olyan legyen, aki érti a poént és társ legyen benne, szeresse az állatokat és élje meg a pillanatokat, olyan felfogású legyen aki úgy gondolja, hogy a pohár félig tele, és nem pedig félig üres.
2015. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven elég lenne egy olyan, mint én, csak női testben, egyszóval egy cinikus, fekete humorú szociopata, aki csak azzal őszinte, akiben megbízik és akit szeret, mindenki mást úgy kezel, mint Dr. House az alkalmazottait. Nagyon jól ki tudnék jönni egy ilyennel, csak ennyi erővel kérhetnék egy fénykardot suhogtató erdei tündét is szivárványt szaró egyszarvúval, az is hasonlóan esélytelen lenne, mint a fent leírt csajjal való találkozás.
2015. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!