Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hulyen nezne ki?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy van 1 lany aki nagyon tetszik. Van baratja de lassan mar 1 eve nezzuk 1 mast minden nap. De nemmentem oda hozza beszelgetni, mert tudom hogy csak roszabb lenne ha megismerem de nem szerethetem ugy ahogy akarnam mert baratja van. Hulyen venne ki magat ha ma viragot vinnek neki mikozben szinte sosem beszelunk ha meg igen is par mondatot akkor azert mert "muszaly" volt a munkaval kapcsolatban. (Sokszor nezem egyszeruen nemtudom megallni hogy ne nezzem mikor ottvan a kozelemben. Latom sokszor o is nez csak nemtudom azerte mert enis bejovok neki vagy csak azt nezi hogy ismet nezeme mert mar elege van belole.) Tovabba en csunyanak erzem magam a baratja meg magas jokepu, penzesebb mint en. Lehet eselyem nala?
2015. febr. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Gerinctelen kcsog vagy.
2015. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtened, hogy miert?
2015. febr. 14. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Gratulalok hulye is vagy.
2015. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ismered, de mar "szereted". Abbol a par nobol pont az kell neked akinek baratja van.
2015. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetek rola, hogy o "kell" nekem. tobb mint 100 lany kozeleben dolgozom nap mint nap de ha egyszeruen a tobbi nem erdekel nemtudok mit csinalni. Es azert nem mentem oda mert tiszteletben tartottam hogy van baratja. Csak arra gondoltam ma vinnek neki 1 szal viragot, hogy megis tudja, hogy erzek valamit iranta.
2015. febr. 14. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Erzel valamit??? Legfeljebb vonzalom a teste irant... Komolyan mint valami 14 eves.... Nem is ismered... Nah figyelj eddig tiszteletbe tartottad, most felhagysz vele es a valentin nappal akarod megmagyarazni ill. ervenyt szerezni hogy odamenj hozza, pedig ez is csak egy nap...(barmikor maskor is megcsinalnad nem csak ma, hazudsz is magadnak pedig csak egy fereg vagy aki tonkretenne egy parkapcsolatot a sajat boldogsagaert)
2015. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Ékezetek!!!
2015. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom Black:(
2015. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!