Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek számít a belső?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek számít a belső? Valamit is? Ha a pasitok/szerelmetek nem úgy nézne ki, vagy nem lenne ilyen anyagi háttere, akkor is vele lennének?

Figyelt kérdés

Lúzernek tartom magam, mert 34 éves koromra sem sikerült teremtenem egy minimális egzisztenciát sem. Pedig dolgozok teljes munkaidőben, csak ez az állam nem becsüli a munkám, arról sajnos nem tehetek mert ebbe a nyomorult országba születtem. Még most se tudtam elköltözni a szüleimtől.


Ami a külsőmet illeti nem vagyok Brad Pitt, de nem is vagyok egy elhanyagolt valaki, és teszek is a külsőmét.


Sok nő ha megkérdezik tőle, hogy a belső számít-e, egyből rávágják h "Igen!". De vajon ez tényleg igaz-e, vagy csak maguknak magyarázzák ezt?


2014. dec. 8. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem igen. A mostani párom sem tetszik a barátnőimnek, ismerőseimnek. Én viszont nagyon helyesnek látom, mert ismerem és annyi jó tulajdonsága van.

Az egyébként fura, hogy dolgozol és még sincs semmi egzisztenciád. Minden pénzedet elköltöd. Ha nem is tudtál lakást venni, azért megspórolt pénzednek kéne lennie. Gondolom, olyan 10 éve már dolgozhatsz.

2014. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen bölcs mondás ami szerintem a legtöbb nőre igaz:

"külső megfog, belső megtart" Ha jól tudom.

Velem volt olyan nő aki azt mondta csak a belső miatt marad. Ami a nehezebb dolog ha jó a belső felszedni a nőket. Nekem 26 évesen sikerült elköltöznöm és kb. 34 évesen vettem lakást válás után+kocsi, persze lakás hitelre...

2014. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen számít, sőt nálam előbbre van mint a külső! Volt olyan (több is) aki tetszett külsőre, de belsőre undorító volt. Ha havi szinten elköltöd az egész fizetésed azt nem tudom megérteni, én minimális összeget keresek, mégis tudok félretenni, a férjem se keres sokat.35N
2014. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít az is, főleg hosszútávon. Nekem még az is számít, hogy legyen életcélja és tervei a jövőre vonatkozóan. Ez fontosabb, mint a saját lakás.


Nálad szerintem az önbizalommal lehet gond. Más is lakik otthon ennnyi idősen, de meg tudja magyarázni, hogy pl. lakásra gyűjt stb.

2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A belső és a külső is számít, ha ronda lenne és nem tartanám vonzónak, túl sok értelme nem lenne erőltetni a párkapcsolatot, ha nem tetszene a személyisége, szintén, szexelni lehet kapcsolat nélkül is. Azért a barátom, mert mindkét téren rendben van.


Pénze amúgy nem nagyon van, de amíg nem akarok összeköltözni valakivel (és az elkövetkezendő években még nem ragaszkodom ilyesmihez), addig engem nem érdekel, van-e neki vagy nincs.

2014. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
50%-ban a külsőd, 30%-ban anyagi helyzeted, 20%-ban a belsőd számít nekik
2014. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
uccsó ez annyira igaz! Nem tudom miért pontozták le.
2014. dec. 8. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:

7: Mert nem igaz :)

Persze, attól függ, milyen lányok közül szeretnél válogatni. Nyilván a butuskák és plázacicuskák körében fontosabb a külső és a pénz.

De egy értelmes nő nyilván értelmes párt szeretne magának.

2014. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én házamban lakunk,az én kocsimmal járunk,nincs félretett pénze és nem is egy Adonisz,de én imádom!

Hidd el nagyon sok fiatal lakik a szüleinél és ha nem örököltek vagy nyertek a lottón,nincs saját házuk.Ha minimálbért kapsz,abból nem lehet félretenni,épp úgy van kikalkulálva,hogy ne dögöljünk éhen.Ne aggódj,rád is vár valahol valaki:)

2014. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ne aggódj,rád is vár valahol valaki:)"


Bár jófejnek gondolod magad emiatt a kijelentés miatt, de sajnos kárt okozol az ilyen hamis remény megcsillogtatásával.

2015. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!