Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon zavarban lehetett a ffi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon zavarban lehetett a ffi kollégám, amikor megkérdeztem tőle, h. "feltehetek egy személyes kérdést? , Megsimogathatlak? " Mire ő azt felelte, h. "igen". Megsimogattam a fejét, haját, nyakát.

Figyelt kérdés

A bőre nyirkos lett, az arca mint a szobor, és amolyan monalisa-s mosolya volt csak. Utána megkérdezte, h. "ezt most miért csináltam, mit tudtam leszűrni belőle? " Én meg azt mondtam, h. "majd meglátjuk. " és rejtélyesen mosolyogtam.Később írtam neki egy sms-t, h. " ne haragudj, nem akartalak lerohanni, csak kíváncsi voltam a reakciódra, és már farsang óta vágytam erre." De nem válaszolt az sms-re.

Vajon gondolkodik, v. egyátalán nem is érdeklem őt? Jóban vagyunk, mint kollégák, mosolyog rám, de semmi komolyabb fizikai közelségben nem voltunk, még csak nem is ért hozzám, csak farsangon, amikor öltöztettem, akkor kezdtem el érezni vmit iránta. Kémia? Helyes, fiatal, (fiatalabb nálam, és én már férjnél vagyok, ő meg nem.)és vmi megmozdult bennem iránta. Remélem nem rontottam el mindent, mert nehéz lenne így minden nap a szemébe nézni...



#vonzalom #vagy kémia?
2015. febr. 14. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
És a férjed szemébe hogy tudsz így nézni?
2015. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tiffany Magazin 4837. szám
2015. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó válaszoló, de itt a neten sehol sem találom ezt a részt..Leírnád, h. miről szólt? Köszi!
2015. febr. 14. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, nem szereti, ha férjes nők nyomulnak rá ezerrel.

Van ilyen.

Vagy csak átgondolja.

2015. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ön kollégája egy macska?
2015. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te magad írod ezt a lapszámot 8)
2015. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem macska, nem szőrös, és nem nyávog. :-)

Ja, h. könyvbe illő történet? Már gondoltam rá, mert az életemben volt pár olyan élmény, ami megérne egy regényt.

2015. febr. 14. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, de akkor a lényeg: megcsalnád a férjed?
2015. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt elakadt a beszélgetés.
2015. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!