Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék a barátomnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a barátomnak, ha még nagyon friss a kapcsolatunk és még nem ismerem eléggé, hogy nagyon személyes dolgot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Tárgyi ajándékra gondoltam, de nem tudom, hogy mi lenne olyan, aminek örülne is...nincsen semmilyen 'fanatizmusa', tehát nem nagy sportrajongó, nincs olyan banda, amiért él-hal meg semmi ilyen.
2015. jan. 14. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
óvszert
2015. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Péniszgyűrűt
2015. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell adnod.
2015. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Verd ki neki
2015. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos javaslatokat, azért remélem, hogy ennél használhatóbb válasz is érkezik. Utolsó, tudom, hogy nem kell, de szeretnék.
2015. jan. 14. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:
hobbit, hogy ne legyen uncsi élete.
2015. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hobbija van?

Kávé vagy tea függő? (és akkor itt különleges teafüvek stb)

Könyvek?

2015. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még ahhoz se ismered eléggé, hogy esetleg valami ajándékötleted legyen, akkor szerintem hanyagolni kéne egy darabig ezt a témát, nem?
2015. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, kávézni szokott, de én egyáltalán nem értek a kávékhoz. Utolsó, az addig oké, de most lesz a szülinapja és nem tehetek róla, hogy egy hete sem vagyunk még együtt. Azért szeretnék adni neki. :)
2015. jan. 15. 00:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, és a Milka csoki tűnt a leghelyesebb választásnak..az a nagy fajta. Tudtam hogy édesszájú, és a csokit amúgy is mindenki szereti. :) Ja és nagyon örült neki :)
2015. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!