Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok 10 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 10 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
15/l és 25F
2015. febr. 14. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miben különb egy 17 meg egy 25éves igényei?

Talán az,hogy a 25éves már megérett/megérhetett a családra. Komolyabb.


Egy 17éves meg még nem!


Szerintem így nagy korkülönbség. Meg lehet próbálni,de kifog jönni idővel az ellentét..

2015. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki a kora miatt megérett a családra nem jelenti azt hogy akar is családot. Én 27 leszek nemsokára és teszek a családra... Élem az életem vígan,van egy 16 éves barátnőm és jobban működik mint az eddigiek. Szinte minden közös bennünk,zene,film, anime.. igen animéket is nézek kb már 14 éves korom óta...

Nem tudsz semmit az emberekről. Ismerek 35-40 éveseket akik elmennének huszonéveseknek.

2015. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
..mert éretlenek,kedves előző hozzászóló!
2015. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!