Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jellemű nő kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellemű nő kell a férfinak?

Figyelt kérdés

"A legtöbb pasinak unalmas a kedves,szerető nő.." olvastam ezt egy kommentben.


Ti pasik,meg sokszor hangoztatjátok,hogy a nőknek a "rosszfiúk" kellenek, a normálisak nem.


Na akkor érdekelne,nektek milyen nő kell?


Lehetőleg ne tinik írjanak most.


2015. febr. 14. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem karrierista, nyíltan vállalja az érzéseit, családcentrikus
2015. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne unalmas egy kedves, szerető nő. Az viszont fontos, hogy legyen valami hobbija meg hogy kezdjen valamit az életével, legyenek céljai és ne csak otthon üljön. Továbbá értékelem, ha el lehet menni vele akár komolyzenei koncertre vagy színházba is.
2015. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Művelt, okos, kedves, aki nem küld el rögtön az első köszönésemnél, tud beszélgetni másokkal, aki tud szeretni, stb. De mindenkinek más, általánosítani nem lehet.
2015. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Minden ember más egyéniség,mindenkinek más az " izlése". De általában legyen kedves,törödő,stb.. valamenyien hasolitson a pasira.
2015. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, egy lány írta magáról itt privátban:


"...tudok főzni, mosni, takarítani, nem vagyok elveszett, talpraesett vagyok és kiállok az igazamért vagy aki hozzám tartozik, nagyszájú vagyok, viszont én őszinte vagyok és mindent meglehet velem beszélni. Szeretek jönni-menni, társasági ember vagyok, de egy ember miatt erről letudok mondani nyilván... szeretek tervezni, szeretem megvalósítani őket és nem a vak világba belecsöppenni... szeretnék feleség lenni, 1 gyereket szeretnék, szép házat, autót, de nem luxuskivitelben, megelégszek azzal, ha középkategóriába esik, viszont ha nyomorban kell élni pár hétig vagy hónapig, mert azután jobb jön, bevállalom... szeretem a pénzt, szeretek gyűjtögetni, nehezen adom ki a kezeim közül, viszont amire szükség van, az meg van. Nem vagyok smucig, inkább adok, mint kapok. Nem szeretem a hazugságokat, utálom, ha ordítoznak velem és utálom azt, ha valaki struccpolitikát folytat, a megbeszélés híve vagyok, de őszintén és veszekedés nélkül. Azt gondolom ezek nem nagy vágyak."

2015. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Okos,hűséges,érzelmes,lehessen vele normálisan kommunikálni,megértő,legyen célja az életben,nyugodt,bujos.Most ennyi jutott az eszembe.

21/F

2015. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen laza, ne játssza meg magát, önmagát adja, ne legyen túl sértődékeny, legyen tele élettel, valamennyire legyen alkalmazkodó.

Fel tudjon adni egy csekket a postán.

2015. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inteligens, érzelmes és érzéki, vitaképes, és nem utolso sorban őszinte!

Elmerjek menni vele a sivatagba, ha náĺa van a kulacs!

2015. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen őszinte, ne mások véleménye befolyásolja, ne legyen képmutató, legyen hűséges, ne akarjon megváltoztatni, ne akarjon lebeszélni az álmaimról, ne kényszerítsen rá olyan dolgokra, amit nem akarok, lehessen vele normálisan kommunikálni.
2015. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy hosszú kapcsolatban vagyok, (közel 10 év), és bár legtöbbször nagyon szeretem az időt együtt tölteni a barátnőmmel, aki kedves és szerető, sokszor fantáziálok egy olyan nőről aki felrúgja a társadalmi szabályokat - és közben belevisz engem is a játékaiba, az ujjai köré csavar, manipulál, szeszélyes, sosem tudom mi fog történni a következő pillanatban.


Ilyen értelemben én is kicsit egy rosszlányra vágyom. És ráadásul olyan, más férfiak számára tabu dolgokat is megtehetne velem, hogy pl. szeretőt tart mellettem, vagy alkalmanként mással is lefekszik. Izgató az ami ennyire tabu és más mint a megszokott. Szerintem felpezsdíti a kapcsolatot.


Igaz, ahogy az előttem szóló írta fentebb, lehet nem merném a kulacsot rábízni a sivatagban:)

2015. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!