Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Némely nő miért hiszi azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely nő miért hiszi azt, ha egy huszonéves férfinak nem volt kapcsolata, azzal nem lesz jó a párkapcsolat és a szex?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy minden nő így gondolkozik, mert sokaktól azt hallom, hogy abszolúte semmit se számít az, hogy volt előtte valakije, mert mikor újabb partnerük volt akkor is megkellet tanulniuk, hogy kinek mi a jó és ilyenkor semmisé váltak az exek.

Én csak azokat a nőket nem értem, akik így gondolkoznak, mert eléggé személyiség függő, hogy ki milyen mennyire figyelmes mennyire udvarias, milyen szexuális vágya van.

Most őszíntén tényleg azért volt szar velük a kapcsolat, mert előtettek nem voltak kapcsolatai és azért volt pocsék a szex? Nem azért mert inkább irritáló, buta személyisége volt? Ez gondolom másokra is jellemző.

Csak puszta érdeklődésből kérdezem. :D


2015. jan. 20. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

én azt gondolom,hogy az ilyen pasik,már bocs,de tele vannak frusztrációkkal,és alul vannak szocializálva.

ez a baj.

nem önmagában az,hogy nem tapasztalt.

2015. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
az ilyen pasik nagy része*, hogy ne általánosítsak
2015. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
A lányoknak eleve nem kell normális pasi, nekem több csaj itt prviben saját maga is bevallotta!
2015. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jó, de vannak olyanok is akiknek csak rossz gyerekkoruk volt és a közeli múltjuk se volt túl rózsás, de minden rendbe van velük. Eleve miért a negatív dolgokból kell kiindulni és miért kell foglalkozni azzal, hogy kinek mennyi exe volt.
2015. jan. 20. 18:21
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
3, milyen pasi kell a nőknek?:D hány évesekkel beszéltél?
2015. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

"ha egy huszonéves férfinak nem volt kapcsolata, azzal nem lesz jó a párkapcsolat és a szex?"


Ha még sosem vezettél autót életedben, akkor miért gondolják rólad, hogy ha hirtelen beülsz egy kocsiba, akkor balesetet fogsz okozni?

Na, vajon miért?

2015. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%

"3, milyen pasi kell a nőknek?:D hány évesekkel beszéltél?"

Harminc év feletti nőkkel is beszélgettem már erről, ők is azt mondták, hogy nekik tulajdonképpen alfahím kell.

De a fiatalabbak is így vélekedtek.

2015. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Talán mert félnek, hogy nem tudna különböző helyzetekben viselkedni?
2015. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

7, alfahím mit takar? hogy legyen határozott a pasi és legyen kellően magabiztos?

mert ja, azt bírják a lányok. és ez nem is rossz dolog.


ellenben ha valami nagypofájúakra gondolsz te is,aki bunkózik,akkor nem tudom,honnan szedsz ilyen nőket,aki erre bukik,és az ilyen nőket honnan szalasztották.:D

2015. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Én pont így tapasztaltam, ahogy írod. Akinek nem volt kapcsolata, nem volt vele jó a szex, mert nem tudta, hogy kell. Biztos van kivétel, de én velük sajnos nem találkoztam. Most már nem is számít, mert már van párom.
2015. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!