Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar meg, mintha megfolyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar meg, mintha megfolytana!?

Figyelt kérdés
Szeretem a bnom de ma pl beszeltunk 10szer telefonon s meg sms-ek igaz en csak par szoban valaszolgattam ,mert mar en ugy erzem h sok ez a cseveges, de o tobbet akar! mit tegyek? jol osszevesztunk...19/F
2010. febr. 11. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
keress másikat haver, tönkre fogja tenni az életed ha nem vigyázol
2010. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megértetni vele, hogy nem vagytok összenőve, nem lehet minden percet a másikra fordítani, különben meghal a kapcsolatotok. Kicsit ijessz rá, hátha hajlandó lesz változtatni.
2010. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat igen, a szeretet ehseggel tonkre teheti az eleted:S Gratulalok!


Noi szemmel: Van egy olyan nagy hibank, hogyha szeretunk valakit, akkor allandoan vele akarunk lenni, meg azt hisszuk a masik is milyen boldog a mi allando jelenletunktol. En is ilyen voltam fiatal koromban, ti pasik meg nyitjatok ki a szatokat, hogy heee eleg lenne kevesebb is. Szoval, ha szereted a baratnod, akkor leulsz vele, es kiabalas, meg minden lekezeles nelkul, normalisan mond meg neki, hogy szereted, de neked ez igy sok. Annyi a bune szegenykemnek, hogy nagyon szeret, es meg kell tanulnia korlatozni magat. 25/L

2010. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyet értek a 17:42es hozzászólóval. sok tapasztalatlanabb, vagy naívabb, őszinte, mély érzésű lánnyal előfordul ez. ha szereted még, akkor beszéld meg vele. ljetek le és mondd el neki mennyire szereted és, hogy mennyire félsz attól, hogy meg fogja benned fojtani ezt az érzés azzal, hogy nem hagy élni, és hogy te mennyire nem szeretnéd ezt, mert nagyon boldog vagy vele, amikor nem így viselkedik.
2010. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én esküszöm az égre, ha lenne barátnőm akivel együtt szeretjük egymást... én ennek még örülnék is!!

16/f

2010. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vannak ilyen típusú emberek (fiúk is, az még gázabb :S) én pióca-típusnak hívom :) próbáld meg megbeszélni vele, hogy változtasson a viselkedésén, mert ezt Te szükségtelennek tartod, próbáljon meg erőt venni magán! ő egyébként ennyire ráér? nincs suliban/nem dolgozik? lehet unja magát, azért ilyen...
2010. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Élvezd, hogy pár napig nem szól hozzád:>
2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Q'vara unja magat dolgozik is s suli is ...csak az a hiba h meloba uldogel egesz nap egy helybe 9-19 ig...kinyitottam a szam,sajnos nem tudom megertetni vele...ezzel ugy erzi h en nem szeretem elegge es tavolodom tole...FAX
2010. febr. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!