Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól felek a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól felek a barátom azt hiszi nem fürdők, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan ciki ez a kérdés. Minden nap alap, hogy tisztalkodom, zuhanyzom vagy fürdők. Ennek ellenére a következő történt: átmentem ma a barátom hoz, es szólt, hogy koszos a nyakam. Azt hittem szivat, majd megnéztem a tükör és olyan koszfoltszeru volt ott. Azt hittem elsüllyedek szegyenemben; arra tudtam gondolni, hogy sajnos az átlagnál jóval több parfümöt használok es ragad tőle a bőröm, ráadásul fekete sálat hordok es talán amiatt. Haza értem, este zuhanyzom, es megdöbbenve látom hogy a karom is olyan. Szó szerint koszfolt. Minden nap tisztalkodom tényleg, es ez meg tegnap nem volt rajtam. Egyszerűen elsüllyedek nő létemre szegyenemben. Sokat izzadok, es sajnos alapjába véve elég ragacsos a bőröm, de szerintem nem ez lehet. Azóta minden percben a bőröm lesem. Felek hogy a Barátom most igénytelen én gondol:( mit tegyek? Ez iszonyat kinos
2015. febr. 15. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a vazsinád ne legyen büdös.
2015. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 The Guard ***** válasza:
39%
Legközelebb szappant is használj ne csak vízzel locsold magad...
2015. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy tegnap valami miatt koszos lettél... Lehet ez akár az is amit írtál és tedd hozzá hogy én minden nap tisztálkodom és remélem 1 esett miatt nem vagyok más a szemedben... Valahogy beszeljetek meg :)
2015. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszi azt.


Az izzadással meg csak és kizárólag annyit tudsz tenni, hogy nagyon jól szellőző anyagokat veszel fel, de ezt meg ne én mondjam már egy lánynak... :D

2015. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt hiszi,akkor ne fürgyé le!!
2015. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mindig olyan ruhákat veszek fel, de mondjuk a kabát alatt is folyik rólam a víz, ilyenkor mindig ki nyitom, de mire árterek a barátom hoz akármilyen szellős ruha van alatta omlik rólam a víz. Szoktam használni szappant....tusfurdot mindent.
2015. febr. 15. 00:43
 7/11 anonim ***** válasza:

El kell röhögni az ilyet.

Volt, hogy odébb raktam valamit az udvaron és koszos lett az alkarom meg a nyakam, ahogy megvakartam. Szóltak nekem, mire én: Nahát, pedig szoktam néha fürdeni. :)

Új pólónál is jártam már így. Barna volt. Felvettem és kiderült, hogy hiába mostam ki, fog. Izzadság hatására ereszti a színét. Meló helyen meg át kellett öltözni. Képzelheted, hogy néztem ki. :)

Annál, aki nem fürdik, az nem koszfoltos, hanem izzadság és hónaalj szagú.


A parfümöt inkább a ruhádra fújd. Mert am keserű is.


Nyugi, nem gáz. Csak ne lovagolj rajta.

2015. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Basszus nekem ilyen fekete foltok a fejbörőmön szoktak felbukkani rendszeresen, pedig magam is fürdök minden nap. Ötletem sincs, hogy mitől lehet és ha jól emlékszem régen a nyakamon is volt.
2015. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Derítsd ki minél hamarabb mitől lett olyan a bőröd.

Ha kiderítetted, akkor szégyenkezés nélkül megmutathatod a barátodnak a "kosz" okát és okozóját.

Azután már magabiztosan, mosolyogva kérdezhetnéd, hogy "ugye nem gondoltad, hogy képes vagyok mosdatlanul találkozni veled?"

Sok sikert a nyomozáshoz! :)

2015. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyu, nem tudom hány éves vagy, de énis azt mondom ne görcsöld túl a dolgot ....

Mutasd meg a barátodnak ezt amit kérdeztél és a válaszokat

De tényleg, miért is gondolná, hogy nem szoktál fürdeni ...?

Amúgy nagyon fontos, hogy milyen hangsúllyal mondta ...

Utánnajársz, hogy mitől volt és ennyi.

Szerintem kezdj el jógázni !!

A túl izzadósságra is jó, meg arra is hogy IGAZÁN túljuss az ilyen kínos, v. kínosnnak gondolt szituációkon .....

2015. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!