Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem is foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem is foglalkozik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Ma is, elment egy "barátjához", akire azt mondta, hogy nem is fog találkozni vele soha többet, mert nagyon bunkó volt vele az elmúlt időben, és nagyon megbántotta. Ma mégis vele találkozott, amikor át is jöhetett volna hozzám, ami tudja, hogy milyen sokat jelentene nekem.

Nagyon keveset tudunk találkozni, én sokkal többet igényelnék.

Illetve depressziós is vagyok, és ő ezt nem tudja megérteni. Mindig csak annyit mond, hogy ne legyek szomorú, és hogy ez milyen szar neki, hogy én szomorú vagyok. Nem mintha nekem százszor rosszabb lenne...

Már teljesen el vagyok keseredve, úgy érzem, hogy ezzel most nagyon megbántott.

tudja, hogy nagyon rosszul voltam egész héten, beteg voltam, és a depresszióm miatt egész héten nem tudtam iskolába se menni, mégse jött át (pedig a szülinapom is a héten volt). Úgy érzem, hogy már nem is érdeklem.

Mit csináljak szerintetek? Miért ilyen? :( Már több mint 2 éve együtt vagyunk, de mostanában nagyon elhidegültünk egymástól, úgy érzem :(

Én 19 vagyok, ő 20.


2015. febr. 13. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem kikészítette őt a depressziód...
2015. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
engem is kikészít a depresszióm, hidd el, ha tudnék, akkor nem lennék ilyen... kár hogy ez nem rajtam múlik.
2015. febr. 13. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:

hát lehet hogy én is inkább a vidám barátaimat választanám mint a pióca barátnőmet, foglald el magad valamivel.

Érzelmileg zsarolod, nem érzi magát melletted szabadnak :S

2015. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fényember ***** válasza:
Figyelj...egy depressziós ember mellett lenni nagy idegi próba...most először is nagyon lehúzza az embert bármennyire is szereti a párját hogy a szerelme egyfolytában szomorú stb és még ő maga sem képes felvidítani (meg eleve ha többet vagytok együtt ráragad a másik emberre az érzelmi állapotod)...a második pedig hogy az is eléggé megterhelő hogy a másik személy kevésnek érzi magát hozzád képest mert általában a párok szeretnék a másikból a legjobbat kihozni de belőled ez nem fog menni neki mert a depresszió egy betegség és azt egy pszichológussal kell kezelni! Magától nem fog elmúlni, és ha nem akarod a folytonos melankóliáddal lehúzni a barátod akkor szerintem keress egy jó dokit:) csak beszélned kell majd ott meg stb és majd a dokival együtt normálba kerülsz és egy élet vidám lány leszel újra:)
2015. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

miért kin múlik?

Az, hogy depressziós vagy azt magadban kell helyrehoznod.

Gondolj bele ha valaki nem ismer az mit gondoljon kit választana a vidám derüs kislányt virágocskával a hajában vagy a szomoú búbánatos lányt?

2015. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fényember ***** válasza:
Mellesleg meg DE! csak rajtad múlik
2015. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
régebben eljártam pszichológushoz, de nem ért semmit, utáltam oda járni, és emiatt a rossz élmény miatt nem is akarok menni soha többet. de magamon nem tudok segíteni. úgy érzem, az lenne a legjobb, ha a barátom keresne egy új barátnőt, valakit, aki normális, és engem pedig hagyna békében meghalni. de nem hagy, azt mondja hogy szeret és utánam jönne ha meghalnék. az meg nem akarom, ezért inkább szenvedek az életben....
2015. febr. 13. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fényember ***** válasza:
Akkor sz@r pszichológushoz mentél...most ha tegyük fel mellrákod van és az egyik orvos nem tud kigyógyítani belőle te azt mondod hogy "ja oké hát ez van meghalok"? Nem hiszem..szerintem fogod magad és elmész egy másik dokihoz aki megtud gyógyítani..ha még vagy 10 orvost is kell bejárnod...na a depresszió is betegség..azzal is ezt kéne...ha netalántán Heves megyei vagy tudok neked mondani jó pszichológust...de amúgy biztos máshol is vannak...szerintem az hogy meggyógyulj fontosabb mint sem az hogy volt egy rossz tapasztalatod!:)
2015. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a hülyeség, hogy depi vagyok, öngyi leszek, már nagyon-nagyon-nagyon régen lejárt duma.


Ütnek? Rúgnak? Erőszakoskodnak veled?


Fagyoskodsz?


Nincs mit enned-innod?


Nincs hol aludnod?


Megfosztott a lehetőségtől a társadalom, hogy tanulj, dolgozz, és tisztességesen élj?


Mert ha ezeknek alapján semmi bajod, akkor mit kezdjen veled akárki?

2015. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!