Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól felek a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól felek a barátom azt hiszi nem fürdők, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan ciki ez a kérdés. Minden nap alap, hogy tisztalkodom, zuhanyzom vagy fürdők. Ennek ellenére a következő történt: átmentem ma a barátom hoz, es szólt, hogy koszos a nyakam. Azt hittem szivat, majd megnéztem a tükör és olyan koszfoltszeru volt ott. Azt hittem elsüllyedek szegyenemben; arra tudtam gondolni, hogy sajnos az átlagnál jóval több parfümöt használok es ragad tőle a bőröm, ráadásul fekete sálat hordok es talán amiatt. Haza értem, este zuhanyzom, es megdöbbenve látom hogy a karom is olyan. Szó szerint koszfolt. Minden nap tisztalkodom tényleg, es ez meg tegnap nem volt rajtam. Egyszerűen elsüllyedek nő létemre szegyenemben. Sokat izzadok, es sajnos alapjába véve elég ragacsos a bőröm, de szerintem nem ez lehet. Azóta minden percben a bőröm lesem. Felek hogy a Barátom most igénytelen én gondol:( mit tegyek? Ez iszonyat kinos
2015. febr. 15. 00:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A barátommal már annyi kínos sztorin vagyunk túl, hogy ilyenen már abszolút nem akadnánk fenn :D Mielőtt összejöttünk és dolgozott, akkor napközben olyan képeket küldött, amiken a fejebúbjától egészen a talpáig tiszta sáros meg poros volt, ez most csak úgy beugrott erről :D


Szerintem ne akadj fent ezen, kétlem, hogy ilyen apróság miatt azt gondolná, hogy igénytelen vagy, mert az nem itt kezdődik. Biztos csak valami befogta a nyakad, előfordul. Nekem volt, hogy a nyaklánc hagyott nyomot. Amúgy az izzadásra a golyós deo sem használ?

OLvastam, hogy van olyan kence, ami gátolja az erős izzadást, bár nem tudom mennyire lehet egészséges, de talán a gyógyszertárban utána lehet érdeklődni:)

2015. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!