Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan az a baja, hogy más vagyok?!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srac, azt mondta hogy azert nem akar osszejonni velem mert fel, hogy megbant. Neki mar nagyon sok baratnoje,volt en meg nem jartam senkivel,nem is csokoloztam. Azt is mondta,hogy en mas vagyok mint a tobbi lany, es ha olyan lennek mint a tobbi, akkor mar reg kihasznalna. Ezt csak azert mondta hogy lerazzon? Vagy ha mar lett volna egy csomo baratom akkor osszejonne velem? Vagy mi?

Ertelmes valaszokat irjatok legyszi. 15/L



2015. febr. 15. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatalnak tart meg tapasztalatlannak inkàbb nőzik tovàbb téged meg ejtett..nem akart kihasznàlni tudja màs vagy aki màsra vàgyik..ő viszo t szorakozàsra..
2015. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzéketlen, de téged nem akar megbántani, mert fontosabb vagy neki, mint az eddigiek.
2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha lett volna csomó pasid,akkor elkavarászott volna veled,meg lefektetett volna,aztán dobott volna.


de mivel nem... nem akar kihasználni,ennyi.

2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy adott egy 90D-s melltartót, hogy "ezt tessék kitölteni" :D
2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hány éves a pasi?


nagyon lerázósnak tűnik

2015. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 o is
2015. febr. 15. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lerázott. Igen, más vagy és ez jó. Tudja, hogy ha most ő téged kihasznál és megbánt az mennyire fájni fog neked. Ő ki akarja élni magát, azaz megfekteti a "k*rvákat" és később akar normális párkapcsolatot.
2015. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!