Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni a magassági komplexusom? Hogy tudnám végre elfogadni magamat?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, száz ilyen kérdés volt már, lerágott csont, stb., de nekem ez még mindig óriási probléma és valahogy nem találom rá a megoldást. Nem vagyok már tini, mégis borzasztóan zavar hogy lány létemre szörnyű magasra nőttem. 178-179 centi vagyok és átokként élem meg. Elsősorban párkapcsolatok, ismerkedés terén, állandóan komplexusaim, önbizalomhiányom van az alacsonyabb nőkkel szemben. Én saját szememmel is sokkal szebbnek látom az alacsonyabb nőket, kecsesebbek, bájosabbak, formásabbak, törékenyebbek, nőiesebbek. Én folyton egy monstrumnak érzem magam, debellának, elefántnak a porcelánboltban, pedig vékony vagyok (59 kg). Az élet más területén is hátrányban érzem magam, utálom ha megbámulnak, utálom ha az ismerősök, családtagok folyton ezzel viccelődnek, mindig én voltam a "magas lány" akit hátra állítottak a sorban és akinek az volt a legfőbb ismertetőjegye, hogy magas. Itt állok 25 évesen és még mindig nem tudtam ezt az önbizalom hiányt kinőni, pedig már ideje volna.

Magas lányok, ti hogy élitek meg a magasságotokat, megbarátkoztatok vele, esetleg tudtatok belőle előnyt kovácsolni? Férfiak, fiúk, ti hogy "álltok" a magas lányokkal, mennyire zavar titeket?

25/L


2015. febr. 15. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 180 magas vagyok, nálam magasabbal nem jönnék össze, egyébként nem érdekel :)
2015. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerinted miért bámulnak te kis butus? :) Sokaknak bejönnek a magas nôk. ;)
2015. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én sem bírom elfogadni a sajátom, soha nem is fogom, pedig voltak hosszú kapcsolataim is meg rövidek is, de akkor sem tudok megbékélni a 190cm magasságommal, nagyon szívesen átpasszolnék valakinek 5 cm-ert.

29/f

2015. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 opened paradise ***** válasza:

Pedig ehhez a magassághoz ilyen súllyal,biztos,hogy nem vagy debella,sőt.


Szerintem ezen akkor fogsz tudni túllépni teljesen,mikor már ott lesz melletted valaki,akiről látod,hogy imád.

Addig viszont meg kéne erőltetned magad,hogy kicsit próbálj meg nem folyton ezen rágódni.

2015. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem kéne állandóan ezen rágódnom, de valahogy nem sikerül, mert ahányszor kilépek az utcára, emberek közé megyek mindig előjön ez a rossz érzés. Azt pedig hogy bámulnak, valahogy úgy érzem nem azért van mert annyira tetszem, hanem pusztán csak a magasságomnak szól.
2015. febr. 15. 20:48
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a magasabb lányokkal, sőt, eddig inkább csak ilyen barátnőim voltak. Igaz csak pár centi döntött a javukra.

Én 170 centi vagyok, nekem pedig pont ez okoz gondot. Manapság már egy tizenéves is magasabb nálam, ami elég zavaró tud lenni. De ha valakinek tetszel, nem a magasságod fogja érdekelni. Az más kérdés, te hogy állsz az alacsonyabb pasikhoz.


28F

2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 opened paradise ***** válasza:

Láttam már szép,nálam (185 körül) egy fejjel nagyobb lányt is és nem a magassága miatt néztem.

Téged ez sokkal jobban zavar,mint azokat akik "néznek".

2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a probléma a fejemben sokkal nagyobb mint a valóságban, tudom.
2015. febr. 15. 20:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy majdnem mindenkinek bejönnek a magas nők is. Gondolj akár csak a hosszú combra. :) De könnyen lehet, hogy ezen gyerekkori eredetű probléma esetén szakember segítségét kéne kérned.
2015. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tőlem alacsonyabb vagy szóval nem zavarna:D
2015. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!