Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "bocsánat, hogy beletúrtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "bocsánat, hogy beletúrtam a facebook-odba, de újra beigazolódott a gyanúm, hogy te engem totál hülyének nézel! "-re egy lesütött szemmel halkan mondott sajnálom megfelelő válasz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ezt te is tudod.
2015. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy lesütött szemű "igen" jobb válasz. :)
2015. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg kit es miert nezel hulyenek?!
2015. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a "beletúrtam a fb-odba" azt jelenti, hogy a tudtom és engedélyem nélkül bejelentkezett a fiókomba, akkor miért is nekem kéne bocsánatot kérnem?


Ha viszont azt jelenti, hogy végignézta a publikus bejegyzéseimet, és rájött, hogy átverem, akkor igazából még jó, hogy szóba áll velem.

2015. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az üzeneteit néztem meg, mondjuk, ahogy az exe kérdezi tőle, hogy eddig nem érdekelt ennyire az ágyban, hogy nekem mi a jó?
2015. febr. 15. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "csak" az üzeneteit nézted meg? Öcsém, én úgy b'asználak ki ezután, hogy Romániáig repülsz.


Sajnálattal közlöm, hogy mások üzeneteibe belenézni nem csak aljasság, hanem még törvénybe is ütközik.

2015. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
undorito viselkedés, ha nincs probléma majd te csinalsz stilusu vagy, remélem elkerul az elet a fajtadtol
2015. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!