Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mondjam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjam el neki, hogy mit érzek iránta vagy sem? (biszex kérdés)

Figyelt kérdés

18/f/bi vagyok. Vonzódom a fiúkhoz és a lányokhoz is. 5 hónapja szakítottam a legutolsó barátnőmmel. Van egy osztálytársam aki kb. 3 hónappal idősebb nálam és nagyon tetszik, de sajnos az unokahugom barátja. Sokszor amikor hármasba vagyunk és látom őket ölelkezni, csókolózni féltékeny vagyok az unokahugomra. Amikor véletlen kettesbe vagyunk a sráccal akkor viszont mint ha ő is próbálna közeledni hozzám. Én ezt egy fajta örömmel fogadnám, de -az unokahugomra tekintettel- egyben meg elutasítom. Az unokahugom 3,5 hónappal fiatalabb nálam, így elmondható, hogy teljesen együtt nőttünk fel és így nem csak rokonok hanem lényegében 'barátok' is vagyunk. Emiatt méginkább szégyellem bevallani, hogy vonzódom és szerelmes vagyok a barátjába. A baj az, hogy NAGYON szenvedek emiatt az érzés miatt. Ráadásul sokszor úgy érzem, hogy nem vizonzatlan ez a dolog. Én négyszemközt már több alkalommal is rákérdeztem a srácnál, hol viccelődve, hol komolyan, hogy "eltudná-e képzelni, hogy nem lánnyal van együtt hanem fiúval?". A kérdésre vagy egyáltalán nem válazolt vagy sejtelmesen csak annyit mondott, hogy "minden elképzelhető!". Egyébként amikor kettesbe vagyunk és PS-ezünk/DVD-zünk sokszor közeledik hozzám. A legutolsó ilyen szitu tegnap volt. Délelőtt és koradélután nálam volt. Egy kicsit játszottunk (PS) majd megnéztünk egy romantikus filmet. Mire film véget ért magához húzott és átölelt és én is átölteltem őt.

A film vége után meg ment az unokahugomhoz.

Nagyon szenvedek mert úgy érzem, hogy belezúgtam de másfelől meg nem akarom megbántani az unokahugomat sem.


(Egyébként a család tudja, hogy bi vagyok és elfogadták. A srác is tudja!)


Mit tegyek? Szerintetek az ő közeledései és sejtelmes megjegyzései utalhatnak arra, hogy ő is bi? Elmondajam-e neki, hogy milyen érzéseket táplálok iránta? A bevalláson kívül, hogyan jelezhetem neki, hogy egyáltalán nem közönbös számomra?


Jelen állás szerint holnapután délután leszünk újra kettesbe egy filmnézést terveztünk.



2015. febr. 16. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez a történet nagyon szép, de lehet, hogy semmi sem lesz belőle. Ha viszont úgy érzed, hogy ő is vonzódik hozzád és annak tényleg jelét adja (legalábbis olyankor amikor 2-be vagytok) akkor a közeledését viszonozd és próbálj meg akkor beszélni vele.

Sajnállak, mert olyan helyzetbe vagy hogy vagy Te maradsz hoppon és neked kell majd felejteni vagy az unokahúgod fog szenvedni. Ez egy igazi patt helyzet.

Ha bármi fejlemény van: Kérlek számolj be itt!

2015. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem még fognak mások is választ adni erre a kérdésemre.
2015. febr. 16. 15:24
 3/15 anonim válasza:
Hát igazi kutyaszorítóba vagy. Ugyanis vagy Te szenvedsz vagy az unokatesód vagy mind a ketten/hárman szenvedni fogtok. Próbálj meg beszélni a fiúval nyiltan amikor kettesbe lesztek!
2015. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Próbálj meg a fiúval kettesbe beszélni vagy próbálj felejteni. Ez utóbbi ha tényleg szerelmes vagy belé akkor nehéz lesz. Patt helyzet!
2015. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ez egy nagyon kellemetlen helyzet. Szerintem nem csak neked hanem a fiúnak is. Próbáljátok megbeszélni a dolgot!
2015. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Írj, hogy mi volt!
2015. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma komolyan beszélgettünk a sráccal. Kiderült, hogy biszex. Ezt az unokahúgom is tudja. Annyit mondott, hogy mind a kettőnkhöz és vonzódik és mivel most már egyértelműen tudja, hogy az én irányomból is viszonzásra talált nagyon nehéz helyzetbe van, mert két olyan ember közül kell dönteni akik iránt így/úgy de vonzódik. 2 napot kért, hogy "véglegesen" döntsön.
2015. febr. 18. 19:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Fú, nem irigyellek, de nagyobb sajnos az esély, hogy a lányt választja. Mindenképp írj, mi volt!
2015. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az korrekt szoritok és a lényeg h egyikotoknek se legyen szenvedés a dolog írj h mi volt
2015. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tegnap mindent megbeszéltünk. Először a srác az unokahúgommal, majd én az unokahúgommal, majd én és a srác.


Szakított az unokahúgommal, mert belátta, hogy már régen nem olyan szoros érzelmi a kapcsolatuk mint az elején volt és hogy hozzám sokkal erősebben vonzódik mint az unokahúgomhoz.


Összejöttünk!

2015. febr. 21. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!