Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (meg csaltam)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt és 1 hete talalkozgattam vele minden nap mellesleg barátnőmet nagyon szeretem es tegnap a lánnyal ittunk egy kicsit és hát nagyon közeledett én meg meg csókoltam es el kezdtünk csókolózni de le álltam mert én ezt nem tehetem a larommal :(( nem merem elmondani hogy mit tettem tuti hogy szakítana velem szerintetek??
2015. febr. 16. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez neked megcsalás?
2015. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy egy csaj rád volt kattanva,csókig fajult,de te leállítottad.
2015. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti Te csókoltad meg először, nem ő vetette rád magát. Ha fél év után már erre vetemedne a párom, én biztos kilökném.
2015. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg kérdezi a lány nevét és rá ir hogy hogyan is volt
2015. febr. 16. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

és szerinted nem lenne jogos a dolog???

egy kis piától máris lesmárolsz egy másik csajt...akkor többtől már meg is dugod vagy mi?

mond el neki és majd eldől mi lesz...ha titkolod akkor csak téged fog feszíteni...és ha kiderül akkor elég nagy esély van rá, hogy elhagy...mert titkoltad és valószínűleg nem tőled tudja meg...

2015. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretem= nem csalom meg.

Megcsalom= nem szeretem.

Innentől jobb neki nélküled.

2015. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ?!


Ha elmondanád neki , miért mondanád el? Bűntudatból?


Ha bűntudat miatt akkor ne mond el.Gondolj bele.A bűntudat ez esetben rólad szól . Elmondod neki , a bűntudatod egy kicsit rendezted , miközben őt megbántod.Tehát ez esetben megint csak magadat néznéd.A bűntudatot magunkban kell rendeznünk ,és nem a másikra rá terhelni.

Esetleg az "őszinteség" miatt mondanád el?

Hát ez esetben megint csak azt mondanám, hogy melyik a fontosabb az "őszinteség", vagy az hogy az "őszinteséged" jegyében megbántod őt?

Nézz magadba, szerinted ez egy egyszeri eset volt?

Ha igen , akkor szerintem rendezd magadban a bűntudatot és ne mond el neki. Ha többet nem csinálnád ezt vele és mégis elmondanád, lehet , hogy "beletennéd a bogarat a fülébe" és ott lenne benne ,hogy mikor fog újból bekövetkezni. Egyikőtöknek sem hiányzik ez.

Ha úgy érzed , hogy máskor sem tudsz ellenállni a kísértéseknek, akkor viszont jobb lenne elmondani neki, hogy mire számíthat .

2015. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
A smacizas meg nem megcsalas,a masik meg kellett volna dugni.
2015. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!