Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Motoros, bulizós, csavargós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motoros, bulizós, csavargós, pasik megtudnak változni? Meg tudom változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy srác 17 volt mikor össze jöttünk, én 16. 2 hónapot voltunk együtt... én voltam a leghosszabb, amúgy csak 1-2 hetes , párnapos kalandjai voltak. Most 21 éves, még mindig ugyan olyan pár hetes kapcsolatok, csavarog. Meg fog változni valaha. Gyerekeket azt szeretne, és akkor mikor együtt voltunk azt mondta 21 éves korában.

NEm vágyik arra hogy szeressék?



2015. febr. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem.
2015. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, igen.
2015. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Két t@kony. :D
2015. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod elfogadni? Talán ha valaki elfogadná, annak a kedvéért magától megváltozna és nem neked kellene rajta változtatni ...


(Egy öreg bulizós, csavargós ;-) )

2015. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat
2015. febr. 16. 19:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném hogy szeressen.
2015. febr. 16. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém értelmes volt. Két kérdést tettél fel (ok, még egyet a kifejtésben), azok sorrendjében válaszoltam is rájuk.
2015. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus női hülyeség.

Kéne a csibész srác, de azért változzon meg és legyen jófiú. :S

Nem. Vagy azért szereted aki, és amilyen, vagy nem jössz vele össze. Ha meg akarsz változtatni valakit, akkor neked nem ő kell. És sok, de tényleg rengeteg nő itt követi el az alapvető hibát, hogy kinéz egy pasit és majd jól megváltoztatja. Aztán csodálkozik ha lelép mellőle. Vagy a másik véglet, sikeresen jófiú lesz, és elhagyjátok egy újabb csibészért. :S

2015. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!