Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátnőm? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm? Miért kiabál velem? Hogyan lehetne változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Az anyukája kórházba került, messze lévő városba tőlünk, így munka után én vittem el kocsival minden nap meglátogatni a kórházba és segítettem neki venni dolgokat az édesanyjának.Reggel 4-kor keltem és este 7-re értem haza egész héten, a barátnőm pedig csúnyán viselkedik velem, amikor hazaértünk a kocsiból amíg összeszedtem a táskát, szatyrokat kiabált velem, hogy siessek már, meddig tart még összeszedni.Utána veszekedtünk, hogy ennyit segítek neki és akkor még így viselkedik velem, és ez nem annak tudható be, hogy az édesanyja a kórházban van, mert már pár hónapja egyszerűen nincs hozzám türelme.
2015. jan. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért vagy még vele?
2015. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hónapok óta nincs hozzád türelme? Ő kihasznál, te meg hagyod. Gratulálok!
2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első nagyon értelmes vagy, mit kéne tennem azt írd okoska, talán verjem meg vagy mi?Írtam, hogy nem hagytam, én is kiabáltam vele és még ő sértődött meg.
2015. jan. 22. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
hát magyarázd el neki normálisan a dolgokat. ha nem változtat vagy nem látja be hogy csúnyán viselkedik, akkor meg döntsd el hogy akarod-e ezt életed végéig.
2015. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Mit kéne tennem?" Mit kellett volna tenned. Már rég otthagynod!
2015. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi sárkány. Gondolom már nyeregben érzi magát valamiért, azt hiszi ugráltathat téged. Én világosan megmondanám neki, hogy be lehet fejezni, vagy fel is út, le is út.
2015. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most megmondtam neki, nem ugráltathat, mert csak ritkán teszek meg neki valamit amit megkér, és ez kölcsönös.
2015. jan. 23. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!