Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm kikezdett a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm kikezdett a férjemmel tudok mindent ök tagadják nemsoká szülök. Ez egy 1 honapig tartott köztük. Szeretem a férjem és öse akar elvesziteni. Ezt visszahallotam. Hogy vegyem rá hogy elmodja az igazat. A bnömel nemfoglalkozok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát a barátnőt ejteném,pláne ha tényleg ő volt a kezdeményező(elég szemét dolog,az ilyen nem igazi barát)

Viszont a férjjel már más a helyzet.Nemsokára gyereketek lesz,ezért én adnék neki még egy esélyt,a gyermek érdekében is.Leülnék vele megbeszélni a dolgokat.Persze elmondanám,hogy hajlandó vagyok ezegyszer megbocsátani,de ha nem vallja be nem is tisztel tged eléggé.

2008. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát én a csajt elfelejteném! Az ilyen még ellenségnek is rossz, nemhogy barátnak! A férjeddel próbáljatok megbeszélni a dolgokat, adj neki egy utolsó eséjt, a család mindenképp megérdemli, de mindenképp tudasd vele, hogy ha még egyszer történik valami hasonló, akkor fel is út, le is út!
2008. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én a férjet is hanyagolnám. Visszaélt a bizalmaddal. Pláne, hogy terhes vagy, ő meg a barátnőddel hetyegett. Mi a jobb, ha van apa és anya, de hazug, feszült és bizalmatlan a légkör, vagy ha egyedül neveled, de harmóniában?
2008. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a 3. hozzászólóval!!!
2008. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem itt nem lehet ezt különkezelni..mert ehhez mindig 2 ember kell!!!Sztem a pároddal beszéld meg őszíntén hogy tudsz mindenről,és kérd meg hogy mondja el hogy képzeli ezekután a kapcsolatotokat...esetleg ha nagyon megbánta,nagyon szereted a gyermeked érdekében adhatnál neki még egy esélyt!! S ebbe a barátnő és a férj legalább akkora hibás...tehát a bnőddel is beszélj erről,de ha a pároddal mégis kibékülnél,inkább őt hanyagold...ne történhessen ez meg mégegyszer!!!Sok sikert !!! Kitartást! szia
2008. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!