Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem a barátomat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem a barátomat egy picit féltékennyé? Több lent.

Figyelt kérdés

kb. másfél hónapja vagyunk együtt és egy cseppet sem féltékeny ami fura nekem. most akkor nem szeret vagy ez a nem törődés jele? nem szeretném nagyon féltékennyé tenni csak egy picit. nem akarok nagy veszekedést csak egy kis vitatkozást mert mióta együtt vagyunk még össze sem vitatkoztunk. vagy inkább hagyjam ezt a féltékennyé tevést és örüljek neki hogy nem veszekszünk?


kérlek, normálisan válaszoljatok..


17/L. 19/F


2015. febr. 16. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem nem normális, hogy te erre vágysz :S még nagyon kis komolytalan lehetsz ha 1,5 hónap alatt már veszekedni akarsz meg jelenetet csinálni
2015. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet,hogy teljesen leszar téged,de ha féltékeny lenne az lenne a bajod... :D
2015. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, ezt hogyan tudnád elérni, de azt tudom, hogy mitől lesz egyszerre boldog és ideges!


Előjátéknál súgd a fülébe, hogy az összes haverja közül neki van a legnagyobb szerszáma! ;)

2015. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3#

ez jóó :DDDD

2015. febr. 16. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
3.ez mekkora volt mar... xd
2015. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod, hogy elveszítse a bizamlát felét?


Ne légy már síkhülye.

2015. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!