Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan érzésetek hogy nincs hozzátok megfelelő fiú/lány?

Figyelt kérdés
Velem ez van. Nincsenek nagy elvárásaim de valahogy nem találok magamhoz megfelelő személyt és igaz hogy válogatok.

2015. febr. 16. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Velem most olyan van, hogy szakított velem nem rég egy pasi, mert felbukkant az életében a régi szerelme és rájött, hogy nem tudta elfelejteni. Egyébként egy magas, erős, dolgos, jó eszű, jó humorú pasi, isten az ágyban, jó társaság, céljai vannak, és nehéz elhinni, hogy lesz nála jobb... főleg így, hogy a szakítás oka olyan, amiről egyikünk sem tehet. Persze rossz és nehéz, szeretem még, de nem bántom, nincs értelme haragban lenni így, hogy korrekt volt, lehetett volna rosszabb is.

Csak sajnos egy rossz tapasztalat ez.

2015. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. 24L
2015. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Velem is. Nagy sok lány tetszik, de szerintem nekik én nem vagyok elég jó. Aki el tudna fogadni, arra meg én nem bírok ránézni. Válogatok, de hatalmas nagy igényeim azért nincsenek. Nem akarok senki érzéseivel játszani, vagy becsapni magam, inkább leszek 24 évesen is egy magányos szűz, minthogy olyan nővel jöjjek össze, akiben számomra semmi vonzó nincs. Pedig elég rossz a magány és jut belőle bőven. 24/F
2015. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem mostanában
2015. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én most kezdem érezni, egy nemrég betöltött 3,5 éves kapcsolat után, hogy ő az egyetlen, aki hozzám tartozik, és kell nekem. Senki más nem jöhet szóba, hiába van még millió csaj a földön, ő nekem a világ. Vele volt minden az első, de most úgy néz ki, hogy neki más kell. Konkrétan egy közös barátunk. Kicsit padlóra tett egy hét alatt a csaj, de hát ilyen az élet. De szerintem sincs más, aki nekem megfelelő lenne.
2016. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!