Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác (22) én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác (22) én meg 17vagyok és már lassan fél éve barátok vagyunk de már egy jó ideje többet érzek iránta és ő is sokszor mondta már hogy én vagyok neki a megfelelő lány csak azért nem jön össze velem mert túl fiatal vagyok De 5év az mióta sok?

Figyelt kérdés
Mi lehet a valódi oka? Gondoltam arra is hogy esetleg szégyell mások előtt de az sem lehet mert nagyon sok helyen voltunk már együtt szóval fogalmam sincs miért van ez.
2014. jan. 8. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

5 év ebben a korban sok. Te még egy évnyire vagy az egyetemtől, ő pedig nemsokára munkába áll.

Még alig éltél, jön az egyetem, új arcok, új élmények, ő meg lassan már feleséget keres. Teljesen más élethelyzetben vagytok, és nagy az esély, hogy neked nem ő lesz az utolsó barátod. Az idejét pedi gnem szeretné pazarolni.

Teljesen érthető.

2014. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én ezt megértem, és próbálok is hozzá barátként állni de mindig ő hozza fel hogy sokat jelentek neki meg hogy sajnálja hogy fiatal vagyok és így elég nehéz barátként hozzá állni hogy mindig felhozza ezt.
2014. jan. 8. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom igaz, még csak 21. De fel sem merült a korkülönbség, ő még tanul és mellette dolgozik. Nekem egy évem van, aztán az eddigi tervek szerint Pestre költözünk együtt. Próbálkozott már nálam 23-25-30 éves pasi is. Érettebbnek tartom magam a koromnál és kinézetre sem 17nek nézek ki. Tehát szerintem egyáltalán nem fontos a kor, szerelemben, háborúban bármit szabad. Egyébként az meg nincs megszabva, hogy akár 3 év múlva pontosan meg kell házasodnia és gyereket kell csinálnia. Szerintem nem szégyell mások előtt, szimplán átver szerintem.
2014. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!