Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az elso csók megfelelő ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso csók megfelelő ajándék lehet számára?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe 3 éve, a megismerkedésunk óta szerelmes vagyok, egy ideje ő is tudja már ezt. Eleinte azt mondta hogy maradjunk csak barátok, aztán egyszer azt írta nekem egyik reggel viberen (szinte folyton beszelunk viberen) hogy mióta sűrűbben találkozunk ő is kezd többet érezni barátságnál de még varni szeretne mert nem szeretné hogy a "gyerekes hülyeségek" miatt mennyen tönkre a kapcsolatunk és a barátságunk, viszont azt is mondta hogy hozzam szeretne jönni feleségül mert pontosan tudja hogy számára én vagyok a megfelelő társ (ezt ő mondta nekem). Hétfőn elutazik feltehetőleg csak egy hétre de lehet hogy maradnia kell majd egy kicsit tovább is. Azt kérdeznem tőletek, hogy szerintetek megfelelő búcsú ajándék lenne neki ha megcsókolnám, most először?

18/F

Ő pedig 17/L



2014. aug. 10. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ö is tetszik neked és te is neki akkor igen de lehet elég lenne egy arcra puszi is nem kell mindjárt csókolózni :-P
2014. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem.

a csók az alap,hogy meg kell tenned most már.

inkább vegyél neki valami kis apróságot amiről folyton az eszébe fogsz jutni,pl egy gagyi nyakláncot,plüssállatot.

az ajándék átadásával alapból megteremted a csók helyzetnek az alapot is.

2014. aug. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!