Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem álszentség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem álszentség amit csinál?

Figyelt kérdés

A barátom cigizik, viszonylag sokat tép és olyan 2-3 havonta becsúszik valami szintetikus cucc is. Mellette viszont komoly egyetemre jár, perfekt angolból és dolgozik is ha ideje úgy engedi, szóval teljesen normális, nem az a lezüllött drogos. Ennyi a háttérinfó :D


Én soha nem próbáltam semmit, és mellette lettem alkalmi cigisből "állandó". Múltkor mondtam neki, hogy én is ki szeretném próbálni a füvet, vagy esetleg mást is. Erre ő azt mondta, hogy ha előtte is csináltam volna, akkor semmi gond, de ő nem fog semmibe belevinni, felejtsem el, bőven elég neki az, hogy többet cigizek mellette.


álszent, vagy törődő?


2015. febr. 16. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
törődő
2015. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 White_Light válasza:
Törődő...
2015. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Törődő.
2015. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Rékcsi ***** válasza:
Egyértelműen törődő, félt téged.
2015. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Irigy, tudja, hogy elfüstölnéd az össze füvét! :D
2015. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
törődő
2015. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt nem érezném törődésnek, most a pasid ő vagy az apád? D:
2015. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert jót akar neked. A party drogokra amúgy is könnyű rákattanni,ha nem muszáj felesleges kipróbálni.
2015. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te vagy álszent, hogy áá soha semmit nem próbáltál, de most meg mégis füveznél.
2015. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. kipróbálni csak úgy lehet a dolgokat, ha előtte nem próbáltam soha, nemde? :D ez nem álszentség, ezek tények.


többieknek köszönöm a választ, jól esik, hogy majdnem mindenki szerint csak jót akar :)

2015. febr. 17. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!