Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit nagyon utálok! Szerettem de becsapott! Mégis vele álmodok! Mért?

Figyelt kérdés

vele álmodok mindig!! nincs egy hét amikor ne álmodnék vele!! mindig jön bocsánatot kér mondja h szeret meg minden!! én meg ott állok sírva ordítom hogy menjen el de nem megy már télleg ütöm bántom de ő még akkor sem adja fel!! amúgy mióta összevesztünk mindig keres bókol szerelmes leveleket ír ötletes kis dolgokkal próbálkozik virágot küld meg iesmiket csinál!! de én úgy utálom már!! akkor miért álmodok folyton vele???? mindig azt érzem hogy mindenhol ott van mindig eszembejut valamiről!! gyakran egy hétig nem keres mégis érzem őt!! mért van ez??? fel nem foghatom mért szeret még engem!!! játszom neki a bunkó flegma csajt bántom néha mégis nagyon ritkán jön ki a sodrából!! én már ezt nem tudom megértni!! hogy szerethet mért szeret még mindig??? ajj de utálom!! van ötletetek??

15L


2010. febr. 11. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szereted még azzél álmodsz vele:D
2010. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azért szeret, mert látja, hogy csak megjátszod a flegma csajt, és valószínűleg azért álmodsz vele mert még bár nem is tudod, de még mindig szereted
2010. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Futurare ***** válasza:

Ne, akard utálni. Szeresd... addig jó, míg van kit.


M.H.

2010. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert szereted...
2010. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne bántsd, inkább értékeld, milyen kitartó.. SENKI, ismétlem SENKI nem lesz ilyen veled többet. képzeld a helyébe magad, mennyire rossz neki, de ő SZERET téged és elviseli amit teszel vele. és mindezt csak azért, mert szerelmes... ne legyél hülye! 15/F
2010. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de most normális?? 22 éves!! mit szerethet bennem???
2010. febr. 11. 23:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Örülj, hogy valami olyat talált benned, amire annyira vágyik, hogy ezt az egészet viseli. Gondolkozz el rajta....de azzal legyél tisztában, hogy sok nőtársad mit meg nem adna egy olyan helyzetért, amiben most te vagy.
2010. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy béna idióta akit más egy idősebb felnőtt nő nem viselne el sokáig. Ezért egy fiatal "gyenge" áldozatott keres akit "szerethet" és elviseli a hülyeségeit. Sok ilyen idióta van ne hagyd magad légy erős megérdemelsz egy norális embert.
2010. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
deh már jó sok hónapja csinálja!! és már összejöhetett volna mással is és elutasította!! barátnőm is próbálta elcsábítani nem érdekli!!
2010. febr. 12. 01:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogd már fel azzal a -10es agyaddal hogy téged szeret!!! és te is őt csak nem vallod be magadnak sem
2010. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!